Шлях життя Карла Лагерфельда

19 лютого — день модного світу втратив легенду. Сьогодні загинув талановитий німецький дизайнер моди і модний фотограф, а також творчий директор модного дому Chanel Karl Lagerfeld. 85-річний модний Я відчув себе на тижні і не покаже на традиційну луку в кінці Chanel шоу. Проаналізовано причини і деталі смерті легендарного дизайнера моди.



ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Висловлює захищання всіх близьких Карла і мирн з усього світу. Директор модного будинку Chanel зробив так багато для жіночої краси, і з його легкою рукою багато моделей стали над успішними. Ми вирішили згадати про життєвий шлях Карла Отто Лагерфельда і нагадувати його найвідомішим модизм і життя.

Точна дата народження Карла Лагерфельда невідомо: більшість джерел називають 1933 р., інші вказують 1935 р., а сам дизайнер назвав рік його народження 1938 р. Відомий для свого щадного персонажа Карла Лагерфельда був крутий у ранньому віці: на четвертому день народження він попросив маму для особистого службовця. У дорослому житті Карл мав господиня, варильну варильну та персональну шайпур у своєму розпорядженні 24 години на добу.





Лагерфельд почав свою кар’єру в світі моди, навчаючи в паризькій школі на Синдикації високих мод. Після цього Лагерфельд був помічником П'єра Балмена до 1958 року. У 1959 році Лагерфель став арт-директором модного дому Жана Пау. З 1963 року працював одночасно з чотирма модними будиночками – Chloe, Krizia, Charles Jourdan і Fendi. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.





У 1974 р. Лагерфельд заснував власну лінію, імпресію Карла Лагерфельда. Лагерфельд також навчався у Відні Вищої школи прикладного мистецтва. 1983 р. позначився точкою повороту для Лагерфельда як Художній керівник Шанеля. Він привів модний будинок на 36 років, що робить Chanel ще більш популярним і бажаним брендом одягу для жінок.

611587



Лагерфельд - avid book lover. Як сам дизайнер, його будинок має більше книг, ніж книги, і сама бібліотека налічує понад 300 000 томів.

Карл був повністю відданий своїй роботі. Він може легко створювати колекції для різних модних будинків, відвідувати всі соціальні заходи, помітити цікаві грані моделей. До речі, варто стати його мишею, а її подальша кар'єра була ідеальною. У 2011 році Карл мав невеликий кошеня Siamese названий Schupette. У улюбленому дизайнеру недбалого дизайнера є дві верстості, персональний пакет, а Шупет став учасником декількох фотосесій у відомих глянцевих журналах.





ДепозитФотогалерея не має дружини або дітей. Лагерфельд був божевільний про його кота і назвав його зловживанням. Він навіть говорив про бажання маррі Шупет, висловлюючи шкоду, що людський шлюб ще не був можливим. І в цілому дизайнер ніколи не втілив своє особисте життя і завжди був самотнім для громадськості.

І Карл Лагерфельд відомий своїм гострим висловлюванням. Зібрали найвимогливіші, суперечливі та абстрадні зауваження модного світу.

  1. «Що ти щасливий. Забудьте про гроші або інші пастки, які вважаються успішними. Якщо ви щасливі роботи в сільському господарстві, робота. Пам'ятайте, що у вас є тільки одне життя. й
  2. «Ви можете побачити життя в рожевому кольорі, але не носити його.»



  3. «Я завжди їду до ліжка ідеально чистою. Коли я був дитиною, мій мама використовую для мене, "Ви можете прокидати в середині ночі і раптом гинуть, тому переконайтеся, що ви подивитеся 100%. й
  4. «Діти ростуть так швидко, що перед тим, як шукати, ви не стоять поруч з дитиною, але з дорослими. Це дає вам додаткову сто років. Я не хочу виглядати так."



    ДепозитФотогалерея
  5. Товсті мами сидять з пакетом чіпсів перед телевізором і кажуть, що моделі приховують тонкі, звукові незворотні.
  6. «Книжки – це тверді препарати. Я щасливий наркоман."



  7. «Особливості – це здорове життя. й
  8. «Я вірю в любов матері для своєї дитини»



  9. «Я люблю інтелектуальну розмову». Я тільки зацікавлений у власній думці.
  10. Якщо я були російські жінки, я б був би лесбіянка, тому що всі чоловіки в Росії потворні. Звичайно, є винятки, такі як дружець Naomi Campbell, але часто можна побачити красиву, розкішну жінку поруч з повним фреком.





Карл Лагерфельд був одійною людиною. Він пробачив, що інші були освічені від модного Олімпу. Він зробив, що він хотів, легко зламав правила галузі, і не соромився, коли прийшов до краси, моди і філософії.

Яскрава пам'ять, Карл Лагерфельд!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное