Як продиктувати дитину

Бабі говорить власну мову. Щоб зрозуміти їх, дорослі спробували розшифрувати його. Вони впевнені, що дитина, навіть якщо він не говорить про те, що він хоче, але дає певні ознаки на цьому балі.

Він cries, whines, сміється, робить звуки, жести і грає з лицьовими виразами - це його мова. Наше завдання полягає в тому, щоб перевести її на мову, ми розуміємо та залучаємо до діалогу з ним.



ДепозитФотогалерея

Кріплення молочної дитини відрізняється
  1. Фамін. Дитина поводиться гістерично, перекручує голову, іноді дає змащувати звуки.
  2. Кріплення. Якщо дитина хоче викликати когось, то перші кричить на кілька секунд, то за 20 секунд він заспокоює. І так в циклічному порядку. До гістерії, якщо ніхто не відповідав на свій дзвінок.



    ДепозитФотогалерея
  3. Ілнес. Неймовірно і безперервно. Якщо у вас немає міцності, залишатися спокійним. Поява несподіваних кричущих причин лопається від болю.
  4. При некомфортних або відновлених. Крію, як вичавлення і висихання, це міжмітентне і подразненене.



    ДепозитФотогалерея


Австралійський педіатр Priscilla Dunsten провела дослідження звуків, які малюки роблять між віками 0 і 4 місяців, і уклали, що первинні рефлексні звуки є міжнародним і мають певну значення.

Як дитина отримує старше, він починає робити звуки для спілкування. Але перед тим, що всі звуки задовольнять свої фізичні потреби і за класифікацією педіатра наведені нижче.

  1. "На" ("не") - "Я хочу їсти!"
  2. "Вех" - "Я некомфортний!"
  3. «Aw» («ooh», «ooh») – «Я хочу спати, я втомився!»
  4. "Ієо" ("іев") - "Домінний біль, газ"
  5. "Ух." "Хай." "Я зухнула!"


р.

ДепозитФотогалерея

Діти активно використовують мову тіла
  1. Він закріплює спину. До 2 місяців віку, це відповідь на біль або кишку. Тоді є сигнал втоми. Якщо у дитячій арки під час або після їжі, значить, він повний.
  2. Ритмічно скручуючи голову. Він намагається заспокоїти або лукати себе. Так, дитина може бути в оточенні незнайомців або в новому середовищі.

    ДепозитФотогалерея

  3. Перехоплюючи вуха, ніс. Дитина просто вивчає своє тіло. Не хвилюйтеся. У той же спосіб він може захопити ноги, зробити рухи, які дорослі не виконують.
  4. Свербивши своїх фістців. Він голодний. Після декількох хвилин дитина може додавати до цього крісель.
  5. Тягнуть ноги. Він знімає біль. Це акт рефлексної природи.
  6. Він кидає руки. Він повинен був рубати. Можливо, ваш власний пробудження, яскравий світло, гучний шум.

    ДепозитФотогалерея



Дитина до року Він не знає, як говорити, але це не означає, що не потрібно говорити. Діти консультують батьків, щоб поговорити з дітьми якомога простіше, пояснювати і показати їм все навколо них, лікувати їх, якби вони вже здатні відповісти. Всі ці дії сприяють швидкому розвитку.



ДепозитФотогалерея

Дитячий садок Це не суспільство, це просто мама і тато. Саме тому важливо, щоб його батьки в перший рік свого існування давали йому любов і тепло. Так що він не боїться ввести великий світ.

Про те, скільки потрібно спати новонародженого малюка і як налаштувати свій режим дня, читайте в наших статтях. Дотримуйтесь посилань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное