Як правильно відсвяткувати батьківську суботу

«Я не можу пам’ятати, що тільки тоді, коли хтось вважає, що вони живі» – Архиєпископ Олександр Ткаченко.

У день, коли кожен православний віруючий повинен пам'ятати близьких, які зникли. І над усім, їх загиблими батьками. Ці дні в церковному календарі батьківська суботай Вони створюються таким чином, щоб кожен може відчувати вічний, невидимий зв'язок з тими, хто не навколо.

р.



Православні батьківські суботи Сьогодні "Сайт" для вас батьківський календар за 2019 рік. Містить кілька меморіальних днів. Ecumenical (безкоштовно) Субота, 2 березня завершується серія - Дмитрівська, 2 листопада

Перед тим як потрапити на конкретні дати, отримайте точку. пам'ятка? Не потрібно відвідувати траурні послуги, так як людина не з нами, то не потребує нічого. Вимкніть це не так просто. І подумати, що це чудовий гріх.





Ми піклуємось про близьких, відвідаємо їх, коли вони отримують в стаціонару або перебувають у затримці. Ми приносимо продукти харчування, ми розповідаємо про те, що ми обіцяємо повернутися, ми робимо все, що ми можемо допомогти людині, що висить труднощі при носінні. Але смерть родичів завжди шокує і гасить.

Як парадоксичний, як це може звучати, але тільки смерть близьких допомагає зрозуміти, скільки вони були дорогими для нас. Але що ми робимо далі? Як я можу висловити свою любов в майбутньому? Ми працюємо з нами. Ми не знаємо, що відбувається людям після того, як вони померли.





Відповіді на порушення питань надане Церквам: без віри в життя після смерті, пам'ятуючи мертвих - це безглузде заняття. Святі батьки пояснюють, що біологічна смерть позбавляє організму, але звільняє душу. Людина вводить до нас ще невідомо, але досить реальний світ - "іноземний світ". І цей перехід неминучий для всіх, незалежно від особистого бажання. Зустрінемося з Господом.

Ця зустріч може бути радісним, або це може бути болючим і нестерпним. Все залежить від того, яка людина жив і які дії він зробив. Цей знання розкриває просту правду – це наша влада, щоб допомогти відступеню душі. Побачити своє життя і поділитися з молитвою. Це головний принцип духовної допомоги.





Молитва за смерть Нам потрібно стільки, скільки мертвих. Молитва спілкування допомагає вирішувати земні проблеми і життя. Ось як Святий Миколай Сербиї роз’яснює значення пам’ятних днів:

«Коли Господь пробачає гріхів, їх гріхи не падають на плечі своїх нащадків. Це значення церковних молитв для мертвих, щоб Господь пробачив своїх гріхів і що покарання не буде падати на своїх дітей. Коли ми залишаємо це життя, наші рідні стають ближчими до Господа і можуть пережити нас перед Хімом.





Тому кожен православний християнин повинен подбати про відставлених близьких. І це повинно бути зроблено в щоденній молитві і, головне, в універсальних молитвних службах. Далі влада молитви значно посилюється.

Православні Парентальні суботи 2019 року Це день, як це.

Парентні суботи 2019
  1. Відкриття серії спеціальних меморіальних днів Універсальна батьківська суботай День пам'яті падає на тиждень м'яса Десерти (на тиждень до Масляниці) 7 днів до початку Лента. У 2019 році це 2 березня Православні віруючі молляться всім родичам, які загиблились перед тим, як і тим, хто залишив цей світ в далекому минулому. Габаритний зображення



  2. Під час Великий Є три пам'ятки Субота другого тижня Лента – 23 березня субота третього тижня Лента – 30 березня субота четвертого тижня Лента – 6 квітня. Ці дні православні християни в першу чергу молилися за їх загиблих батьківй У храмах після літургії виконується спеціальна траурна служба - меморіальна служба.

  3. День батьків Радониця 7 травня 2019 р. Це свято асоціюється з традиціями поширення Христового воскресіння з загиблими родичами. Церква закликає не потерти за тимчасову сепарацію від близьких, але радіти в перемозі загибель, отриману в обміні на хрестоподібну хворобу і відмирання Христа.



  4. Пам'ять загиблих солдатів - 9 травня
  5. Троїцька універсальна батьківська субота 15 червня. У цей день необхідно відвідати не тільки послугу, але і кладовище. Трави покійних родичів очищаються, прикрашені зеленню. Заборонено вживати їжу та напої. Краще давати їжу тим, хто потребує або доведе його до храму.



  6. 2 листопада святкується Дімітрєв Парентал Суботай У храмах проводяться меморіальні послуги, літій. Після того, як послуга, необхідно відвідати мертвих на кладовищі, а ввечері бажано зібрати родичів на вечерю і привітати близьких молитвою. Пем'яний шрот повинен бути скромним, без спирту.





Головне завдання вірента в Пам'ятник - це щира молитва. Деякі світові справи та тверді роботи повинні бути розміщені на стороні. Відпустку слід відсвяткувати в чистому будинку, тому очищати будинок заздалегідь, готувати їжу на завтра. Поклонятися вранці і дати благодійність. Після того, як служба, перейдіть на кладовище, очищайте могили.

Якщо ви не можете відвідувати церковні послуги на батьківській суботах, перейдіть до церкви в п'ятницю вночі. У цей час подається велика меморіальна служба - парастаз. У п'ятницю ви можете подати ноти для загиблих на суботу, замовивши мортуар, залиште їжу для меморіального сервісу. Досягнення може бути зроблено до церковного кола, храм має багато потреб, не тільки їжі.

570352



Якщо ви не можете відвідувати послугу, спробуйте відредагувати молитву на роботі або вдома. Це не вимагає багато часу, головне - прагнення дати духовну увагу покійним. Ти можеш пам'ятати у своїх словах, або ти можеш читати молитви з молитви. Насадка канон Ви можете знайти його заздалегідь і роздрукувати його.

«Пеце, Господи, душі ваших померлих рабів: мої батьки, родичі, доброчинці (сирі імен), і всі православні християни, і прощення їх всіх гріхів, вільних і мимовільних, і надати їм Царство Небес». Амен.





«Лорд, почуйте наші молитви для батьків, які залишили цю землю і пішли до Царства, де вічне життя...» Досягнення Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Будь ласка, пробачте всі гріхи відступають і дайте йому життя радості і щастя в Небесі. Я вів і молитися за душу раба Божого (ім'я) з вірою і надії на комфорт.

Не залиште мене самостійно в горах, допомогти мені подолати втрату. Він пробачить всі гріхи, нехай душа відпочиває і знаходить вічне життя. Я буду молитися за нього і похвалити Ваше ім'я, Господа. Для вас є наш батько, і тільки ви знаєте, коли наша остання година на землі покаже, щоб прийняти після нашої душі в Царство небес. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. назавжди. Амен.





Молитва за решту наших дітей: «Наш батько, Господь, ми молимося Вам!» У небі мій син з вами. Будь ласка, дайте йому комфорт і турботу. Не залиште його самостійно, відкиньте всі свої серветки і труси. Ви дали мені дитину, і ви також взяли його у ваше королівство. З любов'ю і турботою!

Очікуйте душу від відчайдушності, зараз він з вами назавжди. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але перед тим, як прийшов час, подбати про дитину, як і всі ваші діти, тільки Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амен.





Ми не залишаємо своїх близьких навіть після смерті. Згадуючи їх у щоденних молитвах, ми доставимо їх до нашого життя. Батьківська субота – це прояв нашої любові до відходу.

Бог любить нас. Коли ми молилися за померлих, ми не так багато для них, як з ними. Яскрава пам'ять і вічне миро всім, хто виїхав, вони знаходяться в нашому серці назавжди, і може Господь тримати вашу сім'ю.

Показати статтю друзям у соцмережах, адже це інформація, яку кожен повинен знати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное