Інструкція для приготування медузи з м'ясом

Коли я бачив цей рецепт, я відразу зрозумів, що ввечері на вечерю моя сім'я буде їсти shanezhki. Шанежки такі торти з КошикВони виглядають як білки, але вони краще смакують. Як начинка краще використовувати фарш з куркою і цибулею.

Я спробував Шанежкі вперше в будинку друзів і приємно здивував їх ніжним смаком. М'який, соковитий і аромат під час їх приготування такий, що вся родина працює до столу.





Шанежкі з сиром сьогодні редакція "Сайт" Розкажіть, Як приготувати желе з м'ясомй Я зроблю їх у вигляді рулонів з незвичайного сирного тіста, вони вилітають тільки в крохмаль!





Тест інгредієнти
  • 250г сир
  • 1,5-2 ст. борошна
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. розпушувача
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • щіпка


Наповнення інгредієнтів
  • 400г фаршу фаршу
  • 1 цибулина
  • 1-2 зубчики часнику
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. хмелю






Підготовка
  1. У глибокій мисці покласти сир, розбити його, а потім додати яйця. ретельно перемішати. Додайте рослинне масло, розпушувач і щіпку солі, помішайте.



  2. Додати до декількох прийомів просіяного борошна. Змішайте тісто. Зверніть увагу, що борошно може трохи більше або менше, все залежить від вологи сиру. Тісто повинно бути м'яким і еластичним.



  3. Для приготування начинок подрібнити цибулю і часником, додати в м'ясо (я яловичина фаршують куркою). Додати сіль і хмелю-сунілі. Подивитись його добре.



  4. Розкачати тісто в одному шарі (близько 40 х 30 см), викласти на неї фарш. Заземлення рівномірно розподіляється по всій поверхні утворення. 622286



  5. Прокочуйте тісто в рулон, потім наріжте його на шматочки близько 1-1,5 сантиметрів.



  6. Як ви отримали. свінгери Нагрівається рослинна олія з двох сторін на середньому вогні.



  7. Це, млинці Готовий. Бодибилдерши!





Порада Поціновувачі солодких тістечок Я раджу дізнатися відмінний рецепт сирних равликів. Ідеально підходять для ранкової чашки кави або молока.

Сирні равлики принесуть задоволення без ризику отримання кращого, дати міцності і енергії на новий день!







Не можна позбутися від таких тортів! Спробуйте приготувати їх і ви побачите для себе. Вони будуть шині. лаціна І приємно перекусити м'ясо.

Чудовий варіант для насичення чоловіка, який любить м'ясо і випікання. І для нас жінки, які люблять смачно!

Поділіться крутим рецептом з друзями в соцмережах, вони обов'язково будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное