Як правильно здійснювати в ліжку

Часом неможливо виїхати з ліжка! Не тому, що я не отримував достатньо сну, але тому що мій спина болить. При порушенні нижньої спини необхідно робити фізичні вправи для поліпшення благополуччя. Але виготовляючи себе з ліжка і прогріваючи на підлозі непросто завдання.

Щоб зняти невисокий біль спини, або навіть позбутися від них, можна робити щоденні вправи без отримання з ліжка. За 10 хвилин можна лежати і одночасно витрачати їх на здоров'я.

Найкраща редакція ранкового заряду "Сайт" Ми будемо раді розповісти і показати, як це робиться. ранкові вправи для здоров'я і здоров'я спини.

р.



Дуже важливо робити вправи максимально повільно і спокійно, не змушувати себе виконувати їх через силу.

Посада лежачи шеймана
  1. Тексти пісень, а це означає: Ляльки на спині, випрямляйте ноги і закрийте каблуки. Візьміть шкарпетки трохи.
  2. Починайте витягування пальці вгору і відштовхуючи ваші підбори вниз.
  3. Підніміть руки вгору і досягайте вашої голови.
  4. Поставте руки вниз і відпочийте, потім повторіть вправу 5-8 разів. Пост нагадує шаман в горизонтальному положенні. У цьому положенні хребта простягається і навантажується на нижній частині спини, покращується кровотік.







Статус на сервери
  1. Помістіть ноги на ширину плечей.
  2. Правою рукою простягається, зліва лежить вздовж тіла.
  3. Витягніть праву руку і ліву ногу, щоб вдихнути. П'ятка лівої ноги проштовхується вниз.
  4. Коли ви дихати, відпочивати і лежати квартиру. Повторіть скипи 5 разів на кожну сторону. Під час цієї вправи розширено секцію люмбрії. Поза дуже схожа з тим, що Статут Ліберти.







Фламінго поз
  1. Повернувшись на спину, ноги разом, руки вздовж тулуба.
  2. В'яжіть праву ногу в коліні і захопіть її руками.
  3. Повільно витягніть коліно до живота.
  4. Згладжуйте ногу і повторіть той же рух з лівою ніжкою. Виконайте вправу 3-5 разів на кожну ногу. У цьому положенні по черзі розтягують м'язи спини стегна і сахару. Смішні постави фламінго позбавить неприємних відчуттів болю в нижній частині спини і crepature.







Лотос постави
  1. Підігніть ноги в колінах і підніміть себе вгору.
  2. Покладіть ноги разом і тримайте їх руками.
  3. Зберігати коліна окремо.
  4. Поставте ноги в живіт. Поставте в позицію лотоса на 10 секунд, потім розслабтеся.
  5. Повторити вправу 5 разів. Це розтягує внутрішню сторону стегна і поперекового краю.





Еразмус Мундус
  1. В'яжемо коліна, натисніть їх на живіт.
  2. Зробіть плавні весняні рухи, щоб краще розтягувати хребта і вниз назад. Спина буде розтягувати краще, якщо ви робите вправу на підлозі і сходу злегка вгору і вниз.





Кращий набір вправ для ранкових вправ надВи можете отримати зараз. Після 10 хвилин такої підготовки, сонливість як рука позбавить, благополуччя поліпшить, і з ним настрій.

р.



Для фізичного виховання в домашніх умовах не потрібно додаткового обладнання, знайдіть лише 15 хвилин вільного часу, а регулярні заняття зміцнять хребта і додадуть міцності. Нещодавно ми говорили про те, як усунути біль у спині в домашніх умовах.

Розкажіть своїх друзів в соцмережах, як робити ранкові вправи без місця.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное