Незамінний столик для вивчення англійської

Чи є легкий? Звісно, я до. Все залежить від мети, спрямованої на виконання та наполегливості студента. Я навчав німецького життя в школі та університеті. До того часу я був тридцять, я зажадав базовий рівень розмовної англійської мови. Я змогла дізнатися мову самостійно в домашніх умовах. Я поділився власним досвідом у цій статті.





Звичайно, на першому рівні спілкування було далеко від ідеального. З часом забуваючи слів, нездатності думати англійською мовою, зрозуміти мову вуха ... Всі люди, які стикаються з цими проблемами. Але озброєний освітньою літературою та відео уроками, я наполегливо встановив роботу.

Я не буду йти в подробиці, я розповість вам, що допомогли мені. Я сподіваюся, що ця порада допоможе тим, хто не знає. Як дізнатися англійську мову в домашніх умовахй

Для того, щоб говорити англійською мовою, потрібно часто послухати мову. Просто послухайте. Увімкніть музику, кіноРадіо, спеціальні програми з бесідою. Для цього серія Etra Англійська ідеально підходить. Серія призначена для вивчення англійської мови, акторів, які вимовляє слова повільно і чітко. Не буде зрозуміло спочатку, але з часом ви дізнаєтеся, щоб відрізняти слова і зрозуміти значення.





Головне правило навчання регулярной Не запам'ятовуйте слова і правила до стану кашу у вашій голові! Робота на 15-30 хвилин на добу, максимум години. Розробити власну систему, наприклад: повторення, новий матеріал, приклади з реального життя. І обов'язково говоріть англійською мовою!

Перші вироки будуть простими, але з часом ви дізнаєтеся, щоб побудувати важче. Задайте друг, який знає англійську мову, щоб періодично перевіряти свої знання та вести діалог з вами.

Не фокусуватися на граматиці. Вивчіть основи та принципи побудови простих вироків. А якщо ви не знаєте, що йдете в "Пресент-Прості" і "Футюра Perfect", запитайте друга, щоб пояснити правила вам. Щоб запам'ятати основи, вам допоможе простий і зрозумілий часовий стіл.





Ще одне захоплююче питання для тих, хто вивчає мову самостійно: де отримати основну словник? У цьому випадку допоможе таблиця популярних фраз для розмови англійською мовою. Цей чит-лист корисний всім, особливо новачкам. Фотографії можна зберегти і друкувати або навчатися з телефону!

Таблиця популярних англійських фраз
  1. Вітаю і добра.



  2. Слова про відкриття.



  3. Способи вираження згоди або незгоди.



  4. Політ фрази.



  5. Способи підтримки розмови і відповіді на те, що говорить.



  6. Також є спеціальні англійські мови. розмовний (патерни). Це фрази, які виникають частіше, ніж інші.





А крім вищевказаних, див. список найпопулярніших фраз, які обов'язково приїдуть в руки під час подорожі.





На практиці колокілШукайте бесідні клуби у вашому місті. Ці, безумовно, є, і найчастіше вони безкоштовні. Якщо ні, ніхто не зупиняє вас від створення власної. Напишіть оголошення в соцмережах, які будуть багато. І я знову повторю: практика щоденно!

Якщо ви пропустили один, ви пропустили другий, третій, четвертий. Якщо ви не маєте сил, щоб дізнатися слова або читати правила, дивитися мультфільми або фільми. субтитрий Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.





Щоб говорити англійською мовою, потрібно принаймні 15 хвилин на день і базовий список слів і фраз. Якщо у вас є бажання, буде час. З кожним днем ми не будемо чекати!

Іноземна мова дуже важлива. Велику роль у навчанні грає Ваше бажання вчитися і наполеглива робота. Використовуйте всі способи вивчення англійської та консолідації знань через бесідну практику. Я хочу, щоб ви навчалися англійською мовою!

Чи подобається вам статтю? Повідомляємо своїх друзів. Як легко вивчити англійську мову в короткий час.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное