Як приготувати церковну

Я пам'ятаю, коли я був 6 років, мій бабуся прийшов з моря і приніс нам цілу валізацію фруктів і кавказький солодощів, серед яких я був особливо вражений церквою.





У зв'язку зі своїм ніжним віком я не розумію його фруктом або солодким, і тому уявляв, як ці тонкі темно-червоної ковбаси, як і величезні поди гороху, дозрівають на деяких екзотичних деревах.





Тепер я знаю, що церквахела не росте на деревах, але це ще мій улюблений ласощі з дитинства. "Сайт" Він пропонує Вам приготувати «Георгійські Снікери» на кухні, особливо з тих пір, поки виявилося не складно.

Церквахела в домашніх умовах Інгредієнти
  • 2 л свіжого виноградного соку (або 3-4 кг винограду)
  • 300г горіхи
  • 200г борошна
  • 50 г лісового горіха
  • стренд


Підготовка
  1. Приготування церкви Починається з отриманням виноградного соку. Пропустіть ягоди винограду через соковижку.


  2. Очистити горіхи, розбити їх в чверті і використовувати голку на нитку.


  3. Залийте про склянку отриманого соку, а решту соку покласти на плиту і доведіть до кипіння. Готуємо протягом п'яти хвилин.
  4. Потім додайте в сік, який знаходиться в склянці, борошно і залийте все це в киплячий сік, інтенсивно помішуючи суміш. Готуємо сироп ще 5 хвилин. Якщо виноград кислий, можна додати цукор. Маса повинна стати густою і в'язкою. Якщо це не буває, додайте більше борошна.


  5. Повністю занурюємо нитку з горіхами, нанизуємо на ньому сироп.


  6. Потім піднімайте по сковороді, чекайте надлишок сиропу, щоб злити, і повісити в попередньо підготовлене місце. Покласти горщик під капелюшкою, щоб десь злити сироп.
    54422834

  7. Повторити цю процедуру кілька разів, щоб зробити гнійний шар.
  8. Якщо сироп залишається, можна додати невеликі шматочки горіхів до нього і залити на форми з цукерок.
  9. Коли сироп перестає попадати з церкви, перенести його на тепле місце для сушіння.
  10. Згідно з правилами, церква повинна висихати 5-10 днів. Після цього слід загорнути в лляний рушник і залишити на 2-3 місяці. Облік повністю готовий тільки після того, як цукор знаходиться на поверхні.


  11. Церква готовий. Бон привіт!


При приготуванні капела, родзинок, чорносливів та інших сухофруктів можна додати в горіхи. А виноградний сік можна замінити яблуком, абрикосом або гранатом при бажанні. Так ви отримаєте всю палітру різних смаків і колірних варіантів для улюбленого лікування.

"Сайт" Я приготував для вас 5 рецептів грузинських страв, які кожен господиня повинен навчитися варити.

Раха-Люкум, приготований своїми руками, є повне задоволення для домогосподарок і для тих, хто пощастить спробувати цю домашню солодкість.

Нагадуємо, що раніше ми розповіли, як приготувати домашній морозиво з авокадо без молока, цукру і шкідливого «ешека».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное