Інструкції для приготування картоплі з пюре і курки

Я зробив величезний горщик картопляного пюре вчора. Третя від мого дому їсти відразу на вечерю, і я готую відпочинок сьогодні. картопляний млинй Мій чоловік сказав на телефон, який він прийде додому від роботи рано, бо він вже шукав його!

Моя бабуся використовується для приготування цього торта, коли ми прийшли до неї. Виявляється ніжним, одночасно серцем, ароматним і дуже смачним. І найкраще, що це досить просто, все про все займає не більше половини години. Головне, щоб мати курячі філе, гриби та черешні пюре.





Картопляний торт в духовці Сьогодні видання "Сайт" Покажіть, як приготувати. картопляний млин і курка. Не можна відірвати!





інгредієнти
  • 350г картопля пюре
  • 1 курячий груди
  • 1 цибулина
  • 200 г грибів
  • 100г сир
  • 100г борошна
  • 1 яйце
  • сіль, перець за смаком






Підготовка
  1. На рослинній олії обсмажити одну дрібно нарізати цибулину.



  2. Вирізати курячий груди на дрібні шматочки (м'ясо можна замінити будь-яким іншим). Надішліть м'ясо на цибулю. Будь ласка, зверніть увагу, що м'ясо необхідно засолити тільки тоді, коли він починає перетворювати білий колір. Спрей, торф, обсмажений до готовності.

    р.



  3. Вирізати гриби в тонкі пластини. Посмажити гриби з двох сторін до світло-золотого кольору.



  4. Якщо пюре холодно, то потрібно прогріти, додавши воду або молоко. Якщо немає пюре, можна відварити 3 картоплі і зробити пюре. У зручній мисці змішайте пюре з яйцем і борошном. При необхідності солоний. В результаті необхідно отримати м'яке і в'язкове тісто.





  5. Форма для випікання (У мене діаметр 20 сантиметрів) викладають з пергаментом (внизу і боків). Перенесення тесту картоплі у форму, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. В середині зробіть невелике поглиблення, в якому ви помістили смажене м'ясо. З ложкою розподіліть м'ясо над тортом.





  6. Посолити гриби, перемішати. Покладіть гриби на курку без дотику країв. Покрийте форму для випічки шматочком фольги і відправте торт до попередньо розігрітої до 180 градусів духовки протягом 25 хвилин.



  7. Сир руб на дрібній тертці. Візьміть торт з духовки, зніміть фольгу, посипте сиром і поставте його назад в духовку 10 хвилин. р.



  8. Візьміть готовий торт з форми і при бажанні посипати дрібно нарізаними зеленню.



  9. Саме це, картопля. Чистий готовий. Бодибилдерши!





Практично кожен любить картопля. Багато людей не можуть протистояти торту. Що робити картопляний торт?

Я пропоную вам цікавий спосіб запікати картоплю з шинкою. Важко уявити, хто хоче відмовитися від такого спокусливого лікування, що складається з самих улюблених продуктів.



Картопля запечена з куркою, грибами та сиром вражають своєю яскравою зовнішністю, згасаючи аромат і незвичайний смак. Такий торт можливий. кухарВи залишили в холодильнику. Це смачно!

Поділіться рецептом пюре з друзями на соцмережах, вони будуть вдячні Вам за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное