Головна причина дезодорації дитини

Відносини батьків і дітей завжди складно. Це відбувається з різних причин, але одна з основних причин є різними інтересами обох сторін. В результаті конфлікту дитина може слухати, але не слухати, зрозуміти, як це зробити правильно, але робити це по-різному.

І сьогодні видання. "Сайт" розповість Що робити, якщо дитина не хочей Ця ситуація, ймовірно, знайома з кожним батьком, але причини можуть бути абсолютно різними. Давайте мені дати вам деякі приклади.

, Україна



Що робити, якщо дитина не слухає "Я іноді відчуваю, що він не чує мене на всіх. Мій чоловік навіть взяв дитину до спеціального центру, перевірив його слух. Не було ніяких порушень. Але як прийти, якщо я скажу його, щоб покласти на тапочки, я скажу його, що відбувається, якщо він ходить босоніж і ловить холод, і він не піклується. Тальдич, що потрібно чистити іграшки і дивитися замовлення в номері, щоб я не єдиний очищення. І він не піклується про ті слова...

Я знаю, що діти повинні пояснити все, поговорити з ними, розповісти їм. Але він не схожий на це навіть коли я прочитав його історії. Дитина майже 3 роки. Коли ми беремо його до своїх дідів, він слухає, він робить те, що вони говорять. Може бути, що мій дід є солдатом? Чи здавалася дитина за розвитком? Може бути, ми повинні почати лікувати його якось? просить Оксани.





«Я вже маю біль в горлі, що пояснює мій Сергій, що робити і що робити. Я відчуваю себе як заводська папуга, яка нагадує мене про уроки, просить про домашню роботу, говорить мені те, що і як, поспішає, шаути, шейми...

Він вже в четвертому класі, він повинен мати певну відповідальність, деякі почуття обов’язків. Але ні. Мені потрібно стежити за ним, закінчити будь-яку роботу і молотити в тому, що його основне завдання зараз варто вивчити, скаржиться Галина.





Вона продемонструвала його знедолених людей і пояснила, що навчання необхідно отримати нормальну роботу, а оцінки для гарного майбутнього є дуже важливим. Після всього, без роботи не буде грошей, і без грошей не буде відпочивати за кордоном, немає хорошого одягу, не смачної їжі. Але це безсоння. Може бути я зробив щось неправильно? Або ж він просто так нечуйний? ті ж мами.





«Я думаю, що це все те ж саме зараз, з мінімальною сірою матерією, яка залишається над. А замість того, щоб мати нейромережі в своїх головах, вони мають соціальні мережі. Моя Маша буде на телефоні і сидячи на дивані без турбот або обов'язків. Зробіть свій вибір на телефоні.

батько спробував поговорити з нею, пояснив, що вона зобов'язана допомогти їй мамі, і вона стояв перед ним і наказав пальцями на телефоні. Він виражав, взяв телефон, щоб вона, просто уявляв, стрибнув у своїх кулаках. А потім пообіцяв залишити будинок і стрибати з високого класу, якщо ми не віддаємо його. А ми відлякалися і віддали його.

І ми пояснимо, що рано іспити потрібно вчитися, адже без освіти зараз ніде. Шукаю з оловими очима, телефонний глухий в руках, чекаючи мої оголошення, як погана погода. Вона здавалася як смарт дівчина, не зла. Може бути, вони дійсно зомбі в цих соціальних мережах, як вони кажуть на телевізорі?





І хоча мова йде про трьох різних дітей: трирічний малюк, молодший студент старшої школи і дівчинка підлітків, історії мають щось спільного - всі діти страждають від надмірності речей, людей, розваг, слів, інформації.

Сьогодні діти змушені виростити в світі, який перенасичений всім. Розмаїття всього настільки величезний, що з цих квітів яскраві свічки і різні пропозиції іноді ви просто хочете втекти, розслабитися. Але навіть в домашніх умовах ви не зможете розслабитися.





Батьки розповідають, пояснюють попит. І в той час як вони говорять про те, що все, що справа нудна, передбачувана і те ж саме. захисний механізм активується, що вчить таку інформацію, щоб перенести вуха. Дитина перестає орієнтуватися на те, що вони розповіли. Після того, що саме точку, якщо всі ті ж дорослі 100 разів повторюються, нагадуємо, закінчуємо.

Психологи знають напевно. Що робити, якщо дитина не замовляє батьківй Експерти радять приймати паузу не менше 3 тижнів, щоб створити тишу, де вчорашні репрочі та звинувачення. Спостереження відносин ззовні. Не давати повністю, але говорити про інші теми. Щоб залучити дитину в бесіду, зрозуміти, що цікаво йому, знайти загальну точку.

р.



У батько Необхідно мати значення. І якщо мама і тато постійно говорять, пояснюючи, просять, проповідуючи і розсмоктування, то значення їх слів для дитини поступово переходить до нуля. Так, і не дивляться, якщо дитина пропускає слова родичів минулих вух, адже тут просто працює захисний механізм.

Неважливо, що хтось говорить, це батьки, які задають тон у своїх відносинах з дітьми. Тому відповідальність за належний розвиток дитини, його комфорт і щаслива посмішка мама і тато повинні взяти на себе, тоді проблеми будуть менше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное