Оригінальні ідеї для ремонту

Творчі люди повинні мати власні джерела натхнення. Якщо ваша робота полягає в тому, щоб генерувати ідеї, а потім довести їх до життя. Для мене таке джерело подорожі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

У наших поїздках в Європу ми намагаємося організувати все, щоб ми залишалися на ніч не в готелях, але в житлових будинках. Я дуже люблю деякі з них. ГоловнаЯ бачив їх за кордоном і зараз хочу зробити те ж саме. Я намагаюся отримати чоловіка для реконструкції ванної кімнати.

3250Р. 3700Р.



Сьогодні видання. "Сайт" покаже вам 7 господиняЦе як за кордоном, який ви точно сподобається. Чому я не думаю, що це до того, що це так зручно?

Ідеї реконструкції
  1. Полиці в стіні
    Для того щоб не бути зміщеними через те, що меблі в ванній кімнаті не триває довго, а через 1,5-2 роки полки починають набрякати, розсіювати на швах, покривають витоками через високу вологість, варто задуматися заздалегідь цього моменту навіть перед ремонтом. Наприклад, в одному з квартир в Будапешті, я дуже сподобалося ідею столиці. плиткай





    У мене вже є кам'яна ванна в домашніх умовах, і тепер я дійсно хочу зробити вбудовані полиці, тому що вони не в небезпекі. Вони виглядають стильно і можна легко мити. Звісно, ця ідея не нова і її можна побачити в багатьох каталогах дизайну, однак, вона все ще не схожа на Європу.

    р.



  2. Максимальне природне освітлення
    Практичні та економічні Європейки роблять найбільш природне освітлення. Є навіть досить каустичний жарт, що це стисканість, що є причиною того, що Європа збирається піти на ліжко рано і отримати рано, тому що немає необхідності платити за денне світло!



    У зарубіжних квартирах ви не побачите щільні штори в віконних отворах. У більшості будинків я побував, вікна вішали світлі штори світлих кольорів або навіть одну тюль. Жалюзі також дуже поширені, тому що з їх допомогою набагато простіше регулювати інтенсивність світлового проникнення в квартиру.

    1348597



  3. Вертикальні радіатори
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Плюс, ті, які постійно холодні, як мені, цей варіант також сподобається тому, що ви можете нагріти велику поверхню. До речі, ви можете пофарбувати такі батареї в правому кольорі для вашого приміщення, роблячи їх майже роботою мистецтва. Тим не менш, не тільки білі довгі батареї виглядають набагато більш стильно, ніж короткі.





  4. Роз'єм перемикача
    І це дійсно золота ідея, особливо для любителів подорожей, як мені. Для того щоб не витягти штепсель з усіх електроприладів з розеток перед виходом і, в результаті, не вбити цей гніздо, можна просто вимкнути розетку. Ця ідея я помітила в Лондоні, місцеві жителі просто натискають кнопку перемикання, а струм в гнізді більше не приходить. Також невикористаний плюс полягає в тому, що невикористані розетки таким чином можуть бути легко захищені від маленьких дітей. Навіть якщо дитина вимовляє щось довге, нічого не буває.





  5. Власні вироби замість заводських аксесуарів
    Ваше мистецтво фото, вишиті картини, дитячі малюнки, керамічні вази, виготовлені своїми руками, свічки ручної роботи набагато крутіше, ніж придбаний декор від Ikea! Кожен має улюблене хобі ручної роботи або подарунки, виготовлені своїми близькими, тому не впише їх в інтер'єр будинку, замість китайських споживчих товарів з декору магазинів.

    У багатьох французьких квартирах ви можете побачити сімейні фотографії та різні реліквії, які не заховані десь в бузках будинку, але знаходяться в найбільш визначних місцях.





  6. Сезонні елементи зберігаються в пам'яті
    Я завжди був захоплений фотографіями з європейських балконів, які виглядають нічого, як наші. Вони не мають старого холодильника, дошки в разі, якщо я хочу зробити щось своїми руками, шафа з залишками матеріалів після ремонту. Все, що ви можете побачити, є стілець або стілець, бажано два, і невеликий стіл, в якому ви можете провести сніданок вранці в теплій сезоні.





    Багато європейців вважають, що квартира не складе, але місце відпочинку! Так, сезонність У спеціальних складах зберігають приватні садиби. У нашій країні ця практика також поступово поширюється, але для завершення перемоги у складних задачах безкоштовних квартир від сміття все ще дуже далеко!





  7. Еко аксесуари
    Ще один популярний постачальник аксесуарів до будинків європейців – природа сама, а також натуральні матеріали, які вони використовують як декор. Незвичайні driftwoods, панно оболонки, живі рослини в красивих глиняних горщиках, ikebana, невеликі плетені кошики і лляні серветки - все це ви можете знайти інтер'єри іноземних квартирй







Як правило, невелика лоджія або балкон вважається великим недоліком. Довгий метр досить простий для одного або двох шафок або стійки, тому балкон природним чином стає місцем для зберігання старих і непотрібних речей. Але після того, як цей небажаний ефект можна уникнути, знаючи кілька хитрощів дизайну.

Я раджу дізнатися 13 ідей про те, як перетворити лоджію в сонну кімнату. Це мес, які починають подряпини руки!



Що ви думаєте про це? ідеї будинку? Якщо ви хочете мати перемикач живлення або вертикальний радіатор у вашому будинку.

Чи подобається вам статтю? Поділіться своїми друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное