Інструкція з приготування цукрових квітів

Чи знаєте ви, що ви не тільки любите квіти, але і їсти їх? За перший раз я спробував покататися віолетами, а на турі в Парижі, і був просто вражений їх вишуканим і вишуканим смаком. Я знаю, що в Мадриді. кандит Одна з улюблених ласощів місцевих жителів.

По приході з-за кордону я серйозно здійснила ідею пошуку рецепта для тих, хто дуже здивує квіти, тому що це просто дивно. тортиІ як окрема ласощі для гурманів добре.

р.



Солодкі квіти навколо світу Кукурудза Довгий час. Вони використовували не тільки для прикраси, але і в салатах і напоях. У наш час відновлюється інтерес до їстівних квітів.

Їх можна додати в варення і варення, заморожені кубиками льоду, щоб прикрасити напої, використовуються в маринаді або просто для прикраси.





Виявляється, що зробити таку красу в домашніх умовах не складно. Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, як кухарй Вишуканий декор для ваших солодких шедеврів!





інгредієнти
  • свіжа
  • білок
  • цукор
  • порошок


Кількість інгредієнтів залежить від кількості квітів і їх розмірів. Приблизно 3 великі квіти приймають 1 білок, 100-150 грам цукру і 70-100 грам цукрового пудра. Білок краще перегрівати в водяній бані на 80 градусів. На цій температурі вмирає лосось.

р.



Підготовка
  1. Спочатку квіти слід акуратно промити в воді, а потім висушити на паперових рушниках. Зверніть увагу, що квіти для використання в кулінарії не слід обприскувати пестицидами.



  2. Щоб зробити кандит КошикУ зручному контейнері збити яєчний білок з цукром. З тонкою щіткою повністю вирізати пелюстки або бутони білком. Потім посипають цукровою пудрою через штифтер. Порошковий цукор можна забарвити в тон квітки.

    р.



  3. Зніміть зайвий порошок і повністю висушіть пелюстки або квіти (петли можна висушити на паперових рушниках або серветках). Великі квіти (роси або лілії) повинні бути пов'язані з ниткою або тонким дротом навколо стебла і вішати з квіткою вниз, щоб не обрізати пелюстки.



  4. Саме це готове квіточка кандичена. Такий делікатес легко прикрасить будь-яку тістечку або торт.



  5. Квітки також можна зробити солодкими з желе. Для цього потрібно взяти пакет з сухим желе. Змішайте желе зі склянкою гарячої води. Поспішаємо позбутися від грудей.



  6. Киньте квіти в желе і залиште до повного охолодження маси. Зніміть квіти з желейної суміші, злегка відтініть і посипте цукром. З ножем викладають пелюстки і посипають кожен добре з цукром. Суші є таким же, що і в першій версії.







Виберіть квіти, походження яких ви добре знаєте. Найкраще вирощувати в саду. Як правило, всі квіти овочів і трави їстівні.

Багато квітів вважаються їстівними або умовно їстівними. Але найчастіше для десертів використовуються: троянди (бутони і пелюстки), шипшина, віолетки, трусики, жасмин, настурція і деякі види орхідей.

3610Р. 4200Р.



У Японії хризантеми широко використовуються. У Європі найчастіше додають нудоту, ромашки і віолетки. вся в сокуНа сході вони люблять троянди.







Якщо ви хочете красиво і оригінально прикрасити тістечка на свято, обов'язково використовуйте цей рецепт. І не забудьте розповісти друзям про це в соціальних мережах, я впевнений, що вони будуть любити його. красива ідея!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное