Секрет молодості Вікторія Хадарцева

Вікторія Хадарцева, свінгери Макарбек Хадарцев - негромадська людина, але дивовижна і чудова. Кожен зовнішній вигляд в публічній або фото викликає бурю емоцій і дискусій. Причина ясно: тонка шикарна блондинка має 10 дітей. Так, вона здійснила і народила себе. Краса нагадує, що на початку відносин чоловік сказав їй, що вони обов'язково будуть 5 дітей, а потім - як Бог замовляє.





Пара перевищила план двічі: вони мають 6 синів і 4 дочок. Старший хлопчик 18 років, і молодші триватиме 3 роки. Але найдивовижніше, як мати з багатьма дітьми вдається виглядати так приголомшливо. Так, можливо, фотошоп і пластична операція, але все так грамотно і гармонійно, що без власних зусиль ви неодмінно не досягнете красивого тіла і блиску на очах.

Про це розповість редактор. секрети краси і молоді Вікторія Хадарцева, і як вона вдається зберегти порядок і мир в будинку, маючи 10 дітей.

Шукаю цю милу і гарну блондинка, важко сказати, що вона закінчувала і давала народження десять дітей. Тому про це говорять непристойні речі. Вікторія сама говорить: Я не люблю цей випадок, але іноді я все ще читаю онлайн коментарі в моїй адресі. І час від часу, «Я не хотів би, що зі своїми грошима». Чому ви повинні гроші, щоб отримати ранок і запустити? Або квасоля? Або уникати миття смаженої картоплі з коксом? Звичайно, гроші забезпечують комфорт в житті, але це не дає волі. й





І не можна сперечатися з цим. Є багато жінок, які мають гроші, але виглядають безтурботно, або хто має одну дитину і вірити, що мати виглядають приховані, протипоказані. Так само вам мати, тому потрібно провести час на піднятті малюка, а не на манікюрі і в тренажерному залі. Однак при грамотному плануванні дня і життя в цілому можна об'єднати все.

Щодня для Вікторії протягом багатьох років починається з посмішки і ніжності дітей. Саме тому вона вдячна Богу і чоловікові. Вона бачить родину як основну мотивацію.





Вона сама була приведена в строгість, тому вона знає, яка дисципліна, і може легко контролювати її споживання їжі і піти в тренажерний зал. Дружина голови Владикавказьки впевнена, що краса жінки залежить тільки від неї: Не так довго тому я носила три дітей під серцем і зважився більше сотні кілограмів. І тепер я знаю, що як ви прилипаєте до правильного харчування, ви повинні продовжувати це робити, коли ви дізнаєте, що ви очікуєте дитини.





Більше Приймати вітаміни, мати все корисно. Не як я колись думав: Я вагітна, що означає, що я безглуздий і безглуздий. Тіло більше не дівчина, зайва вага не справляється, як в 20, потрібно зусиль. Так, один раз мій чоловік кинув мене на світанку і закликав мене до вправ, і я практично кричав для життєдіяльності і дати мені сон. Ви не повинні змусити мене зараз, я сила, що ви хочете. Я прилипаю до правильного харчування, працюю в залі 3 дні на тиждень, я бігу вранці. й

Так само, як і чоловік Вікторії, подарував свою пораду: щоб дізнатися мірку в все. Вона бачить її як універсальним, і вона допомагає її подолати іноді втомливу депресію досконалості: «Я погана мама, погана дружина, я все погано, я можу бути набагато краще. й





Вікторія повністю зобов'язана родині. Іноді вона думає про кар'єру, але коли вона починає думати про те, де вона могла реалізувати себе, тільки сім'я приходить на розум. Не дивно мати 10 дітей. Також краса витрачає весь час з чоловіком і насолоджується нею. Вона підтримує його у всіх своїх вихорів і готовий слідувати йому навіть з очима закритих.

«Що кажуть, що ти, Віка, весь час з чоловіком». Це правда. Де він, там я. І нічого дивного. Як мінімум за мене. У цьому сенсі я близькою до положення Нінел Кобзон. Я не пам'ятаю чоловіка і я маю на увазі більше тижня. З повагою, ми залишаємо дітей з близькими людьми і залишаємо разом.

Знаючи, що відповідальність він має і скільки випадків його чоловік вирішує кожен день, я думаю, перш за все про нього. Я розумію, що він не так молодий, десять дітей слід покласти на ноги, і він повинен відпочити.





Будинок Вікторія завжди в порядку. Він дисциплінований: діти можуть використовувати мобільний телефон від віку 10, всі хлопці займаються спортом і танцями, і дівчатами – тільки танці. Також є розклад дитячих обов'язків, які вказують на те, які побутові хори вони повинні робити. Діти виростають в розкіш, але вони не зіпсовані на всіх: «Я не розумію сім’ї з дітьми і без режиму. Втомлений чоловік приходить від роботи, і в домашніх умовах до 12 ранку, діти подрібнюють і матір нервують: tantrums, persuasion. Чому?

Сніданок, обід, вечеря, сон – все відбувається в очікуванні часу. Ось як я виросла, і це те, як діти ростуть. Не один сидить на обідній стіл з телефоном. й





У сім'ї голови родини Владикавказів є речі, які не обговорюються. Наприклад, це про побутові хори: У мене є господиня, і це здається природним для мене з такою великою сім'єю. Але той факт, що наші діти не білі руки є фактом. Вони знають, що робити. У вихідні все разом, під контролем папи, очищаємо двір. Звичайно, це не примусові заходи. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але що буде рости? каже Вікторія.





Не дивлячись на те, що діти виховуються в строгості, діти просто обожнюють їх. Батько в будинку є авторитетом для хлопчиків, і Вікторія є прикладом для дівчаток. Вони також мають постійно діючу традицію - листи до Діда Мороза, які йдуть до чоловіка за роботу. Вікторія часто згадувала історію, коли її дочка просила жити кролику і мала подорожувати по Владикавказу в пошуках заповітного і заслуженого подарунка.

Життя Вікторії Хадарцевої – це ідеальне, але це не так. Діти іноді хворіють, чоловік має проблеми на роботі, і потрібно витрачати час на таку велику сім'ю. Але вона має щось жити і спробувати. А її головна мрія – мати безліч онуків і зібрати в майбутньому з нею всю величезну сім’ю.

Секрет краси досить простий: здорове харчування, спорт і гармонія в сім'ї. Але це не те, що має значення жінці? Таким чином, потрібно намагатися тримати себе в управлінні і планувати час правильно.

Про красу таємницю Наталії Водідової.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Поділіться цією статтю з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное