Що потрібно знати про Ізраїлю

Вінстонський церквілл колись сказав: «Держава Ізраїлю є найменшою і безперечно найбільшою країною світу з демократичним характером і структурою суспільства. й

Я не можу, але погоджуюсь, що Ізраїль, дивнийЄ море, що не море, і є їжа, яка не є харчуванням. Тут починається тиждень в неділю, день ввечері, і рік десь у вересні, і кожен раз в різних числах, і це тільки частина великого квесту з назвою Ізраїль.

85



Літо, мій друг Відвідування ІзраїлюЄрусалим і Тель-Авів, і на приїзді надихнула мене і чоловік на поїздці.

Найголовніші події людства з'єднуються з Єрусалимом: дива, описані в Біблії, Коран і Тора. Пророк Мухаммад і Мойсе. Церква Успіння Пресвятої Богородиці, покоївка останньої вечері, мечеть Аль-Акса і, звичайно, церква Святої дільниці з кальварією - все це в радіусі 1 кілометра. Чому б не йти до Святої землі?

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо вас 10. факти про ІзраїльЯка здивує тебе. Знаючи це, ви можете не тільки провести розмову і провести відпустку без інциденту, але і піти на безкоштовну подорож!





Красивий Ізраїль
  1. Мертве море
    Власне, це не море, але солоне озеро, розташоване на найнижчій точці планети (430 метрів нижче рівня моря). Крім того, в нижній частині є асфальт, прихований! У давні часи асфальтобетонної рідини, що піднімається на поверхню, використовується в медицині, виробництві та будівництві. Багато людей знають, що концентрація мінералів в воді настільки висока, що плавники буквально кидають на поверхню. Так це ідеальне місце, щоб навчитися плавати або просто лежати на сонці і читати газету.





    Мертве море привертає увагу тих туристів, які хочуть поліпшити своє здоров'я: на узбережжі ви знайдете велику кількість мудових центрів обробки, а сама солона вода багата елементами, такими як магній, бромин, натрію, калію.





  2. Неділя - початок робочого тижня
    Офіційне свято в Ізраїлі починається в п'ятницю ввечері і закінчується в суботу ввечері. Субота - офіційний день тижня (Шаббат). У неділю починається робочий тиждень. Навіть в івриті, неділя називається Yom Rishon, що означає "перший день. й

    Зауважте, що у вихідні дні ви можете зв’язатися з закритими державними установами, магазинами та навіть громадським транспортом може зупинитися у п’ятницю. Але це не стосується таксі та багатьох ресторанів і кафе.





  3. Не чотири, два сезони.
    У Ізраїлі є два сезони – літня і зима, а їх зміна відбувається практично в парі днів. Добре, взимку важка дощ.



  4. Homeland стартапів
    Згідно з останніми даними, Ізраїль є світовим лідером в кількості стартапів на душу. Ізраїль подарував світові такі популярні бренди як Viber, ICQ, Fiverr та багато інших. У цьому районі країни активно розвивається високотехнологічний сектор, тому багато стартапів починаються. Цей ІТ-гігант як Apple, Microsoft і Intel відкрив свої перші іноземні дослідницькі центри тут.





    Ізраїль також має найвищий відсоток людей з вищою освітою, науковцями та зареєстрованими патентами на мита у світі.





  5. Є багато музеїв і коледжів
    Ізраїль має більше коледжів і музеїв, ніж будь-яка інша країна в світі, пропорційно її населення.



  6. Дитячі та дорослі відносини
    Ізраїлеві діти висловлюють свої почуття відкрито і не соромляться їх. Наприклад, розповідаючи про батьківство, «Ви бачите мене!» нормально, якщо підліток дроїться. Молоді діти також допускаються до шауту та індуляції - але заборони, звичайно, у житті дітей присутні.

    Перш за все, вони хвилюють безпеку, і всі дії, які можуть завдати шкоди дитині, суворо заборонені: не можна торкнутися розетки, не можна підходити до горіння каміна, не можна перехрестити дорогу і так далі. І якщо дитина є примхливим або життєздатним, щоб дотримуватися заборон, він буде строго пояснено, що він неправильний.





  7. Кожен йде через армію: чоловіки і жінки.
    Кожна дівчина в Ізраїлі повинна зареєструватися з армією у віці 17 років і згодом завершити військову службу. Не дивлячись на серйозність бойової підготовки, ізраїльські жінки не сприймають армію як запор - це чудова можливість придбати корисні навички. Крім того, військовий персонал може подорожувати по країні на освітніх місіях, спілкування з школярами, студентами та учасниками національних програм. І звичайно, вони йдуть додому на канікули майже на кожен день.





  8. Діверна їжа з усіх культур
    Тут ви можете спробувати приголомшливо підготовлені національні страви багатьох культур - Арабські фалафель, марокканські коуску, Балканські Чевапчічічічічі, Іракський куб, Румунська Мамалига, український борщ, Ашкеназі Гефілте Риба, Русский Kulebjaku, Ізраїль Меорав Джералямі. Зраїльці займають третє місце у світі з точки зору споживання овочів та солодощів!

    р.



    У них також є поняття кішерної їжі та некошерної їжі. Що можна їсти і не їсти. Знак кішерного м'яса є його джерелом - ірмінанти і словені звірки, риби - ваги і фінів.

    Крім того, закони кашрута ("кашрут" означає придатність до їжі) заборонено змішати молочні продукти з м'ясом. Так сендвіч з ковбасою та сиром скасовано.





  9. Українська
    Ізраїль – єдина країна, яка відродила мертву мову і зробила її офіційною мовою. Також в Ізраїлі більшість населення говорять російською мовою, тому не можна боятися помилитися, так як можна практично завжди знайти російськомовну людину на вулицях курортів. Крім того, англійська серед місцевих жителів не менше великих міст дуже чітка, немає британського діалекту і азіатських мереживних звуків.





  10. Безкоштовна подорож
    Чи знаєте ви, що хтось з єврейськими корінням може подорожувати до Ізраїлю безкоштовно? Чи не вірити? Тим не менш, це дійсно є. Є програми, де кожен між віком від 18 до 32 років може відвідати Ізраїль безкоштовно. Тим не менш, важливо мати єврейські коріння і мати можливість довести її. Принаймні, вам необхідно бути єврейським.

    Подорож не передбачає обов’язків молодих людей, але тільки допомагає молодим людям з єврейськими коріннями по всьому світу дізнатися більше про своїх людей і розширити свої горизонти.







Сьогодні подорож стала дуже доступним. Як мешканці різних країн все частіше перетворюються на активний туристів, виходить, що небагато чудових місць, щоб піти.

Ось 28 кращих місць для поїздки. Ви повинні відвідати принаймні 5 з них!







«Земельна ділянка, колишня цивілізація, перехрестя світів, культур і цивілізацій є все про Ізраїлю. Це країна, де сонце, море, пісок і біблійні правди лікує душу і тіло! Історія Мій друг. Я сподіваюся, що ви, як я, хочу відвідати цю країну.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное