Секрет японської довголіття

Щодня люди шукають інтернет, у книгах і де можливо, різні секрети довголіття і омолодження. Це легко пояснити: кожен хоче жити якомога довше. Статистика показує, що це найкраще зроблено японською мовою. На планеті вони давно зарекомендували свою провідну позицію в кількості центарів.

788743



Я люблю японську красу і омолодження секретів, тому я завжди шукаю найцікавіші речі. Звісно, я не міг пропустити інший факт від життя цього дивовижного народу. Він важко назвати секретом довголіття, а це спосіб життя.

Є багато досліджень, які кажуть, що причина довголіття в спеціальній дієті, інші стверджують, що це все особливість способу життя і вправи. Не можна, але секрет не тільки цього.

Дослідження показали, що найвищий відсоток центеніарів на острові Окінава. Середня тривалість життя для чоловіків становить 88 років і для жінок становить 92 років. На перший погляд острів не незвичайний: типова японська їжа, нормальний клімат. Але відмінності насправді вражає.

415290



Все про філософію життя. Більшість Окіаванів знайшли своїх ikigai або на їх шляху до його пошуку. Що це таке? Давайте розберемося.

У найбільш формальному перекладі є сенс життя. Хоча я особисто вірю, що ця інтерпретація не висловлює всю сутність поняття ikigai. Це буде краще сказати, що це те, що ми прокидаємо в ранок з радістю. Зрозуміло говорити, що дає сенс до кожного дня, ваша причина жити.





Знаходження ikigai означає, що це робить життя значущим. Японці вірять, що коли людина відкриває свої кігаї, кожен день стає щасливим. Люди хочуть почати свій бізнес, тому що це їх улюблене заняття.

Кожна хвилина життя людини наповнена сенсом і миром. Він чітко розуміє, чому він робить щось. Людина відчуває необхідність і повну міцність.





Ці люди знають, як насолоджуватися життям, насолоджуватися маленькими речами. Церемонія нагородження, перегляд птахів, які літають або прекрасний захід сонця. Це можливість побачити і пройти цю красу через. Жителі Окінави не встановлюють мету стати центарами, просто не обійтися інакше, бо вони потрібні, і тому живі.





Не існує чіткої інструкції, необхідно розробити його для себе. Тільки ви знаєте, куди шукати і чого. Шукайте життя з різних кутів, подивіться на найбільш секретні кути вашої душі, відповідь там прихована. Я думаю, що найголовніше, щоб встановити ціль, почати пошук, і рано чи пізно ви отримаєте відповідь.

Спочатку потрібно відповісти 4 питання. Відповіді повинні бути чесними і докладними.

  1. Що ви хочете зробити?
    Тут потрібно написати абсолютно все, не набухаючи на пару точок. Ви не можете пам'ятати все відразу, це займає час. Поверніть до тих записів і додайте нові елементи. Написати все, що приходить до розуму, а потім виділити те, що вам подобається найбільше.
  2. Що робити?
    Я перерахував все, крім самих базових речей. Більше про свої навички. Написати все вниз, навіть якщо це відрізняється.



  3. Що ви оплачуєте?
    Ви можете писати те, що ви робите зараз, і все інше ви коли-небудь були оплачені. Розуміння навіть найменших проектів.
  4. Що хочуть люди?
    Ось вам потрібно записати дії, які роблять своїх близьких щасливими.





Написати відповіді без перевірки попередніх. Відповідайте питання чесно, не дайте на слово, просто напишіть, що ви думаєте. Ви можете провести стільки часу, скільки ви хочете. Після того, як список завершений, подивіться на загальний грунт.

В кінці смарагічно вона буде виглядати як на цій картині. В середині всього, це твій вікі. Не працює день, це займе багато часу, але не заперечує себе. Якщо все успішне, ваше життя займе на нові кольори.





Не намагайтеся змінити все відразу. Витримайте те, що вам не вистачає, що ви хотіли б змінити, і перейдіть до неї в невеликих кроках. Кожна з цих маленьких речей буде трохи цегли до вашої мрії. Перемістіть повільно і ви досягнете вершини. Ми віримо, що ви зможете знайти і стати щасливою довготою!

Японці є дивовижною нацією. Я особливо вразив свого способу життя і мислення. Дуже відрізняється від наших!

Нещодавно ми поділилися з вами секретами щасливого життя 105-річного лікаря з Японії Шигекі Хайгара. Він має багато вчитися!

І не забудьте про золоті правила здорового і тривалого життя японського цілителя Katsuzo Nishi. Вони завжди актуальні.

Ви почали шукати ikigai ще? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное