Чим корисна прогулянка на колінах

Вправа, яка буде обговорюватися, стосується техніки китайської таоістської медицини. У V ст. до н.е. Зовсім досить, але сьогодні він дуже популярний.





Ви можете провести 5 хвилин на добу і отримати кілька років життя в поверненні. Крім бажання вам знадобиться тільки коліна, матові або звичайні м'які покривала і готовність виконувати вправу систематично.





Тепер докладніше. На колінах будуть залучені безпосередньо під час вправ, які називаються «поклоніння на колінах». М'який покриває або йога мат захистить шкіру від пошкоджень. І систематичне навчання слід спостерігати, бо тільки таким чином ви відчуєте ефективність цієї техніки.





5 Переваги прогулянок на колінах
  1. Зниження зайвої вагий Є величезний список способів втрати ваги, один з них працює. При проході на колінах, а також при проході можна використовувати м'язи стегно і бутоніки.



  2. Покращення зоруй Для правильної роботи очей зустрічаються біологічно активні точки, які розташовані в області колінних сухожиль і вони активуються тільки при масовій обробці.



  3. Підсилення низуй При виконанні цієї вправи люмбрія хребта масажується вкрай акуратно і акуратно.



  4. Здоров'яй Найбільш очевидними: ноги повертаються молоді живі лінії і пластичність, так як під час тренувань ми поліпшимо кровопостачання і забезпечуємо подачу синонімальної рідини до порожнини суглоба, і вона захищає її від висихання. 18050 р.



  5. Оптимізація нирок і шлункай У районі коліна знаходиться шлунок, а нирковий канал знаходиться в області сечового міхура. У методі Taoist ми використовуємо обидва канали, щоб зробити їх краще.





Однак навіть така проста техніка має протипоказання. Якщо ви нехтуєте ними, ви можете завдати шкоди здоров'ю. Так не виконувати цю вправу без першого консультації фахівця, якщо хоча б щось з наступного списку відноситься до вашого тіла.

Протипоказання
  1. Захворювання, в яких може збільшитися температура.
  2. Наявність злоякісних новоутворень в організмі.
  3. Важкі травми, а також наявність ран і абразій.
  4. Артрит, артроз, остеохондроз в гострій стадії.
  5. Невідомі утворення в колінах.


Нижче відео, що допоможе вам зрозуміти, як правильно виконувати. Спільна роботай

про:blank

На додаток до здоров'я, один з найважливіших значень в житті людини час. Більшість людей зобов'язані зробити вибір між двома, тому що часто профілактичні процедури і різні методи здоров'я вимагають багато годин.

Для підтримки здорового спини необхідно ходити ходьба і деякі сидячі вправи. Крім того, вони дозволять вам не обмежувати себе вибором і зберігати тіло в хорошій формі без зайвих годин.





Ви також можете дізнатися, як практикувати йога за користь суглобів, щоб урізноманітнити свої тренування.

Я сподіваюсь, що ви просто збудете про це. панчохиЯк мені! Якщо так, будь ласка, будь ласка, зв'яжіться з нами, будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное