Сауеркраса рецепт супу

Мій чоловік ніколи не сподобався всіх густих овочевих супів, просто не може стояти його. Але все змінилося. Після того, як ми побували на Закарпатті, вона приготувала смачну капустай Він був настільки насиченим, товстим і смачним, що мій чоловік навіть просить добавки.





Тоді я попросив моєї сестри, якою був Чудо-суп. І я дізнався рецепт закарпатської капусти, яку я буду поділитися з вами сьогодні. Мій чоловік тепер запитує мене, щоб зробити це.

Sauerkraut Суп Інгредієнти
  • 600г кваше
  • 1.5 л води
  • 1 морква
  • 1 цибулина
  • 100г копчений криш
  • 50г ковбаса
  • 2 ст.л. борошна
  • ароматний
  • зелений
  • бай-лист
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Вимити капусту і покласти її в окропу. Варити на повільному вогні до тих пір, поки капуста м'яка. Зазвичай займає близько години і навпіл.



  2. Тим часом нарізати кришку на маленькі кубики. Покиньте її в сковороді і розтопіть жир. Найкраще приймати жир з м'ясними променями.



  3. Виріжте цибулю і моркву. Додати їх до сковороди до сковороди.



  4. Коли цибуля золота, додайте ковану ковбасу. До речі, копчена і варена ковбаса зроблять. Коли ковбаса засмажена, додайте борошно і ретельно перемішайте. (Рівне)



  5. Смажені овочі з кварками заливають в горщик з капустою і варять суп ще 5-10 хвилин.



  6. Додайте сіль, перець і лавровий лист, варіть ще кілька хвилин. Зніміть вогонь і дайте трохи заварити. Перед подачею додайте зрізану зелень і сметану до пластини. Ось Закарпатська капуста!





На перший погляд, суп схожий на суп, але виходить неймовірно заварити, товсті і запахи просто дивовижні. Обов'язково спробуйте приготування їжі!

Ви любите супи? Потім спробуйте зробити німецький суп "Pichelsteiner". Дуже дякую!

Картопля висока калорійність, тому я не віддаю їх до супів. Нещодавно ми поділимося прекрасним рецептом сирого супу без картоплі.

І ми сказали вам, як зробити смачний і поживний суп з м'ясниками.

Чи подобається вам рецепт? Поділитися з друзями

Категории

Смотрите также

Новое и интересное