Секрет краси Олени П'яти Братів

Девіз Єлени: "Неспроможно радувати себе!" Єлена є однією з небагатьох жінок, які можуть дозволити собі сказати це: вона 61 тепер і не має зморшок на обличчі.

Дива? Ні, результат її способу збереження молоді та здоров’я. Вона розвивалася протягом багатьох років, перевіряючи її на себе. Просто здорові процедури і ніяких пластмас і наповнювачів.





Краса після 50 років За освітою Олена акушер-гінеколог, дієтолог і косметолог. З кожної області вона зайняла найбільш корисне.

Елена абсолютно не використовується декоративна косметика. Він не фарбує волосся. При запиті про те, що він відповів: "Я не хочу, щоб отримати брудні. й





Не годує повітря або ранкова роса. Набір виробів дуже поширений, але не містить червоного м'яса. Крім того, в асортименті дієтичних добавок і вітамінів присутні: вітамін Е, омега-3, рибний колаген, L-карнітин, кремнієвий, алое йодину, коензим Q10, мікронізовані зелені суміші.

про:blank

Секрети своєї молоді
  1. Повний сон. Якщо ви хочете продовжити свою молодь. Олена вірить, що потрібно опускати до 11 п.
  2. Активний спосіб життя. Олена щодня займається китайською гімнастикою, яка трохи модифікована і доповнює Цигунський комплекс «Висотні шматки брокади», робить 108 квацитів, барів і періодично йде в тренажерний зал.

    У мене є потужність. Техніка квацитів в Олени дещо відрізняється від звичайної в тренажерному залі. Після того, як кожна повна кватка, вона піднімається на її шкарпетки.

    про:blank

  3. Гімнастика і масаж обличчя. Для свого комплексу Олена адаптувала японський лімфодренажний масаж асаї обличчя. про:blank

  4. Подвійний догляд за обличчям, який є поєднанням лімфатичного дренажного масажу з миттям. про:blank

  5. Самомасаж тіла щітками. Олена має дуже гладку шкіру, як для її віку, без провисання, без складок. Масаж виконується з двома щітками одночасно. Це зменшує час процедури і посилює ефект. Масаж проводиться за 4 хвилини по лініях руху лімфа. Проведено всі частини тіла.

    Після цього душ і наносимо зволожувач. Очищається кератизовані клітини, шкіра відмінно поглинає масло і лосьйон. Масаж після 60 років Вона поліпшить шкіру навіть якщо вона не була виконана до.

    про:blank

  6. Корекція постави з валиком. Олена впевнена, що проблеми з обличчям (кіки, подвійний підборіддя, насольабальні складки) є результатом неправильного постави, зміщення центру ваги. Тому особливо ретельно переконайтеся, що спина прямо. про:blank



Я впевнений, що людина працює не менше 125 років життя. І в моєму 60-ті я навіть в середині, говорить Олена П'ятибрат. Вона вважає, що Проживання Це просто початок.

Як уповільнити старіння і відчувати себе назавжди, читайте наші статті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное