Рецепт пісного торта без яєць і молока

Що може бути краще, ніж говорити про життя з другом над морем? шемале? Іноді ви втомилися від всіх цих жорстких дієт, і ви дійсно хочете лікувати себе на щось солодке і high-calorie. Після всього, всі допустимі моменти слабкості. Однак, якщо це не про дієту, але про швидке, то вам або потрібно тримати себе в контрольі від початку до кінця, або знайти альтернативний спосіб з ситуації.





Під час Великий Для того, щоб утриматися від всіляких спокус. Шоколадні та ароматні тістечка за цей період випадають на користь, оскільки він містить заборонені інгредієнти. На щастя, є спосіб зробити себе цими благами, дотримання всіх правил кріплення. Редакція "Сайт" Я готовий розповісти вам секрет своєї підготовки!





Простий Lenten Baking домашнє Зебра Пиріг



Компоненти білого шару
  • 150г цукру
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка
  • 300г борошна
  • 200 мл води або бананового соку
  • 1 банан


Складові шоколадного шару
  • 150г цукру
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка
  • 100г какао
  • 200 мл води або кави


Підготовка
  1. Спочатку в глибокій мисці простягаємо дозрілу банан з виделкою і перемішуємо її водою (юїце). Потім можна залити цукор, сіль, розпушувач і борошно в отриману суміш. Змішайте всі інгредієнти ретельно і приступайте до наступного кроку.



  2. Тісто для шоколадного шару готують так само, як і для білого. Просто перемішайте всі заготовки в цей шар в іншій глибокій чаші.



  3. Якщо у вас попередньо підготовлена форма, можна сміливо почати викласти тісто. Це слід зробити, чергуючи білі і шоколадні шари. Можна подарувати ще більш цікавий візерунок до пирога виделкою або зубочисткою - просто малюємо лінії, помішуючи шари в деяких місцях.



  4. Нагрійте духовку до 200 градусів і відправте торт запікати. Вам потрібно варити 40-45 хвилин.





Якщо запах приїжджає з кухні, випічка Я готовий до вас і вашої сім'ї. Швидко отримайте цей прекрасний десерт з духовки і починайте дегустацію!





А якщо на момент застібки є багато свят і ви хочете перемішувати своїх близьких новими солодощами кожен раз, ви будете мати спосіб рецепт пісного моркви пирога і інформацію про те, як зробити млинці без яєць і кефіру.

Я сподіваюся, що ти був щасливий!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное