Як приготувати десерт зі сметани і чорносливу

Іноді ви хочете їсти щось смачне, просто немає сил. Коли це відбувається, я зроблю кохану. десертий Я не скажу, що він не буде краще, і що є кілька калорій в ньому, але іноді потрібно памперувати себе коханим.

98099 р.



"Сайт" І він поділився з вами рецептом його улюбленого лікування і кращий ліки від його поганого настрою. Так, напишіть ...

Сметанний десерт Склад
  • 200 г чорносливу без насіння
  • 200 г горіхів
  • 350мл сметана
  • 150 г цукрового порошку
  • 2 ст.л. желатин


Підготовка
  1. Головний погляд цього рецепта - вибрати хороший привід. Не варто брати найбільшу і найрізноманітнюючу, мабуть, хімічно оброблену, так що вона може довше прослужити. Хороші чорносливи - жорсткий, чорний матовий колір. Простір вигляду, краще.



  2. При виборі чорносливу можна почати приготування десерту. Груди залити окропом, а потім нарізати невеликими шматочками.



  3. Горіхи подрібнюють, але не до дрібних крихт. Я люблю це, коли ви поїдете по великій кількості горіхів.



  4. Розчинити желатин, нагріти до повного розчинення і процідити.



  5. Сметана з цукровою пудрою. Потім додайте желатин і добре перемішайте.



  6. Змішайте чорнослив і горіхи зі сметаною, добре перемішайте. Потім залити все у форму і покласти її в холодильник замерзнути. За 2-3 години можна спробувати.





Дуже ніжний. сметана з неймовірним смаком. Без перебільшення, поєднання сметани і чорносливу відмінно підійде! Спробуйте зробити цей великий десерт і ви знаєте, що я маю на увазі.

Ви любите незвичайні і прості десерти? Обов'язково спробуйте чудовий рецепт делікатесу з манки «Чатенка».

А для любителів шоколаду, у нас є особливий рецепт вершкового сирка без випічки всього 4 інгредієнтів.

Якщо ви стежите за фігурою, але ви не можете уявити життя без солодощів, ми пропонуємо вам рецепт низькокалорійного морквого пирога. Вже стільки, скільки ви хочете, талія буде залишатися тонкою!

Чи подобається вам рецепт? Не забудьте поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное