Інструкція для приготування сирного торта на соди

Мій бабуся навчити мене, щоб приготувати цей торт довгий час назад. Коли немає часу для мене з дріжджовим тісто, і хочеться порадувати вдома смачними і ніжними випічкаВарто випікати сирні коржі на соди.

Я випічку, як це для Великодня. Вони дуже їсти, незважаючи на те, що я завжди готую 2-3 різних видів тортів. Я дуже рекомендую використовувати цей рецепт, щоб випікати дрібні торти.

Це займає більше часу, щоб випікати їх добре, тому що сирний сир Важкий і вологий своїми руками. Все залежить від сиру і духовки. Але особисто я люблю дрібні коржі, бо зручно їх лікувати.





Котедж Бавовна сьогодні редакція "Сайт" Покажіть, як приготувати. сирний сирй Смачний, ніжний, ароматний, буквально розтоплений у роті!





Компоненти файлів cookie
  • 900г сир
  • 9 яйця
  • 4.5 ст. цукру
  • 6 ст. борошна
  • 1,5 ч.л. соди
  • 300г вершкове масло
  • 1 лимон (для соку)
  • 5г ванілін
  • родзинки
  • рослинне масло (для змащувальних форм)


Інгредієнти для глазурування на 1лік
  • 200 г цукрового порошку
  • 2 ст. л. лимонного соку


666980 р.



Підготовка
  1. Розтопити масло мікрохвильовою піччю або в паровій бані. Подрібнити сир через сито або збити блендером. р.



  2. Змішайте масло з борошном, в окремому контейнері перемішайте сир з цукром. Ударуйте яйця трохи з міксером. З цієї кількості інгредієнтів в кінці можна отримати близько 9-10 дрібних тістечок, але все залежить від розмірів форм.





  3. У зручному контейнері поєднують всі інгредієнти: сир, вершкове масло з борошном, яйцями, ваніліном. Вичавити лимонний сік з одного лимона і погасити соди, додати його в тісто. Додайте родзинки до тесту і ретельно перемішайте.



  4. Наріжте коло паперу діаметром вашої форми випічки, і покладіть його на дно форми. Цей крок захистить торт від прилипання до дна. Тим не менш, якщо ви впевнені у вашій формі або її не можна зробити.



  5. Заповніть форму тестом, залишаючи третину безкоштовно, так як це тісто добре працює. Поставте тісто в попередньо розігріту до 180 градусів духовки і запікайте 40-45 хвилин.





  6. Поки торт запечений, зробіть глазур. Для цього змішайте 200 грам цукрового піску з лимонним соком і втирайте всю річ ложкою. Залийте торт з глазур'ю і посипте магазином посипом або горіховою крихтою. Смак торта залежить тільки від вашого смаку! 3610Р. 4200Р.



  7. Наш прекрасний сирний торт готовий. Бон привіт! До речі, якщо ви не любите солодкі торти або бояться, що вони будуть занадто солодкими, відчувати себе безкоштовно, щоб зменшити кількість цукру.

    р.





Редакційна консультація Також я пропоную вам рецепт Великоднього торта на сметані. Цей рецепт адресований в першу чергу тим, хто любить вологу, ажурну, але при цьому щільні торти. Це фактура, яка дає сметану коржі. Ви не пошкодуєте!



р.



Причини підготовки Латинки Він може бути не тільки святом Великодня, але і тільки гарним настрійм, в поєднанні з блискучим рецептом від моєї бабусі. Неважливо, скільки я відіграю з дріжджовим тісто, випікання все ще відбувається один раз.

Величезний плюс цього. сир-сухий Для кулича це те, що він завжди виходить, і досить легко і без проблем! В той же час сирні коржі так ніжні і смачні, що просто неможливо відірвати від них!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное