Найпоширеніші помилки в мовній та письмовій мові

Щодня ми спілкуємося, поспілкуватися по телефону, відповідати онлайн і пройти на останніх чутках. Ми робимо це. величезна помилкай

Ви часто не розумієте, скільки помилок ви робите. Сьогодні видання. "Сайт" Я вирішив виділити 10 помилок, які кожен робить у своєму виступі.

Навчання правильно
  1. "Всередині" або "Всередині"



    Невидимий варіант. Немовляй Єдиний правильний варіант «всередині». Це слово не змінює, тому що це оголошення. Також є слово «всередині», але це не форма слова «всередині», але абсолютно різне слово.

  2. "Дрес" або "пут"



    Згадайте, що ви одягнете когось і зносите щось. Слово «роздягання» використовується з анімованими об'єктами, а також «нижками». Це те, що ви навчалися в школі. А молодший викладач теж розповів мені: «Дізнайтеся правильно і красиво!»

  3. "Файл" або "фініш"



    Дуже легко запам'ятати! Вони роблять щось, але ви можете тільки закінчити його. школай

  4. "Я буду бігти" або "Я буду виграти"



    Не існує можливості. Немає таких слів. Це дієслово не має першої особи у майбутньому. Але що робити, коли ви повинні сказати, що слово? Спробуйте змінити фразу. щоб ви не використовували цю форму. Так само правило відноситься до слова вакууму. Не використовуйте його в будь-яких обставинах!

  5. "Шет" або "лист"



    Правильний варіант - тільки один - "миття". Якщо ви завжди забудете, як правильно сказати, пам'ятайте пісню Мойдодира з мультфільму.

  6. "Експресо" або "еспресо"



    Назва улюбленої кави - espresso. Все!

  7. "Координально" або "кардіально"



    Невідомо про те, що це страшне слово в Росії з'явилася, бо слова «координати» і «кардіальні» не мають нічого спільного. Вони мають дуже різні значення. "Родинно" означає "повно, абсолютно, абсолютно". фраза: рїсђрѕс‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‡р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚р°с‚рμс‚рμс‚рμс‚рμс‚рμс‚рμс‚сђрμс‚рμс‚рёрѕс‚рμс‚рμс‚рѕс‚рμс‚рμс‚с‹рμс‚рμс‚рμрμс‚рμрμрμс‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚сђсђсђсђс‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚с‚сђсђс‚с‚сђсђс‚сђсђсђсђсђсђсђсђсђсђсђсђсђсђсђс‚сђсђсђсђс повністю змінився його зображенняй

  8. «В цілому», «в цілому» або «в цілому». й



    Перший варіант невірно і не варто сказати. Використовуйте як «в цілому» або «в цілому». й Вчимося говорити правильно і чітко!

  9. "До білого коліна" або "до білого тепла"



    Правильно сказати «біле тепло». Деякі люди можуть мати білі коліна, але це означає, що коли метал нагрівається, він стає практично білим. Таким чином, вплив людини, який чує час після часу нагріває. безпліддяй

  10. "Підприємництво"



    Пам'ятайте про решту вашого життя: «принадний» використовується в якості виправдання, що стосується певного періоду часу. Але фраза «зін» пов’язана тільки бурхливим потоком річки або струмка.



Довірити мене, люди завжди люблять чути. напляскванеУ будь-яких обставинах, які ви можете говорити. Станція, ринок або офіс – це не важливо. Спробуйте завжди сказати правильно.

Текстове повідомлення є невід’ємною частиною сучасного суспільства. І ця комунікація має деякі неписані правила, які кожен повинен знати!

Для того, щоб запам'ятати всі ці правила, вам необхідно перенести пам'ять щодня. Наші редактори можуть запропонувати вам прості та ефективні правила для покращення пам'яті.

З дитинства найкраще утворилося компетентне мовлення. Це не складно, тому що діти люблять повторювати все, що вони чують і легко запам'ятовують навіть найскладніші приклади.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное