Що таке секрет скла Мурано

Протягом багатьох років мій сон був подорожувати в Італії, в Венецію і на острови Мурано і Бурано. Я завжди був приваблений цими красивими, яскравими і дивно привабливими місцями. Місто на воді, гондола, різнокольорові фасади будинків і ... Мурано скло.

Скляні вироби Я зацікавила все життя. Якщо на походах я побував у музеї або салонах з ремеселами зі скла, я неодмінно побував там. Я пощастив відвідати виставки в Флоренції та Карлови-Вари. Я думав, що Богемський скло буде моє любов до життя, але що я бачив в Мурано ніколи не забути.





Мар'янське скло Сьогодні видання "Сайт" Я приготував для вас есе на захоплюючій історії скла Мурано, а також поради, Як відрізнити справжній скло Мурано Форгери. Майстер-класи, доступні для багатьох!

р.



Скло Мурано, мабуть, самий пластиковий тип скла, і секретна формула композиції дозволяє втілювати сміливі фантазії скляних світлих-артистів в самих дивних і непередбачуваних формах.

Сама методика називається фрезорі, що означає «на тисячі квітів» або «квіткова лука». Художня майстерність свінгери У даній техніці з давніх часів прирівняли до ювелірних виробів. Всі вони виглядали як напівкоштовні камені: агат, карнельська, халкедонія.





Мерано скло завжди ручної роботи, а сотні років тому, починаючи з народження цієї технології, і зараз.

У XIII ст. венеціанці привозили з константинопольських зразків візантійського художнього скла. рецептиЦе дав поштовх розвитку власних технологій, місцем народження якого був острів Мурано. Саме в той час було встановлено виробництво дивовижного матеріалу та плавлення зовнішніх склооб’єктів.





Дуже історія мозаїчного скла з квітковими візерунками йде до давнього Єгипту. Навіть майстерні скляних дуетів з Олександрії в ІІ столітті до н.е. навчилися розмахувати таке надзвичайне диво. І тільки в І ст. до н.е. ці технології плавлення були запозичені римлянами.

У 90-х роках XIX століття всі секрети для виготовлення мозаїки скла були декласифіковані і вироби в техніці фрезорі стали відомі британським і французьким, які прийняли досвід італійців і створили їх виробництво. Далі ця техніка отримала популярність не тільки в Європі, але і по всьому світу.

Тим не менш, на острові Мурано зосереджений фокус виробництва скла в дивовижній техніці фрезорі. Коли ви дивитеся, як майстер перед тим, як створити цю скляну красу, ви відчуваєте нещадне захоплення!





Технології Millefiori Передбачає продуття і витягування скляних стрижнів, в середині якого утворюється кольоровий візерунок, який проявляється тільки на розрізі.

Він створюється за допомогою шарування скляних ниток на штанговій частині. Штан нагрівається в гарячій духовці до гнучкого стану і натягається в тонкі довгі стрижні. У той же час картина стискається за своїм розміром і стає майже фильгу.

Охолоджені довгі бруски розрізають на коротші і, з'єднуючи один до одного в пачці, знову прогрівають і витягують в одну довгу стрижку. Це відбувається до тих пір, поки майстер не задоволений візерунка, утвореним на зрізі.

Р



Потім стрижень нарізають невеликими пластинами шириною до 5-6 мм. На розрізі такої пластини, яка називається мориною, можна побачити незвичайно красиве креслення у вигляді квітки, діаманту, кільця, серця з різнокольоровими розлученнями.

Багато таких муринових пластин наносяться прокатом на нагрітому скляному посуді, який після необхідної обробки стає схожим на квітучу очистку.

Виготовляється зі скла Мурано: люстри, вази, посуд, годинники та багато інших цікавих предметів декору, а також ювелірних виробів. Я купила сережки і кулон в Мурано, і вони тепер краще діамантів!





На жаль, сьогодні ви можете знайти велику кількість підробок. Як ви відрізняєте справжню роботу? На екскурсію Мурано!

Як розпізнати скло Мурано
  1. М'янське скло проходить термообробку, тому що в ювелірних прикрасах набуває високу міцність. Експерти вважають, що це нескладно визначити скло: для цього потрібно злегка вдарити його на твердій поверхні, щоб він робить довгий і гучний звук.
  2. Основною відмінністю такого скла є різні візерунки, які утворюються через різні оксиди хімічних елементів. Ці візерунки в оригінальному виробі глибоко від поверхні. І кожен візерунок, як фильгу, викладається на найменшу деталь.



  3. Варто звернути увагу на таку невелику річ, як почуття. Мурано скло, на відміну від пластику, злегка охолоджується до дотику.
  4. Натуральні прикраси зі склом Мурано не копають, не змінюють колір, так як вони не фарбуються фарбою, але за допомогою оксидів металу.



  5. Реальний. свінгери Вони ніколи не будуть одягатися в ювелірні вироби! Це дорогий і благородний достатньо матеріалу, щоб обгорнути його в крихкий ювелірний сплав. Тільки золото і срібло найвищого стандарту.
  6. Пам'ятайте, що не два продукти точно однакові. Це чисто ручної роботи, тому навіть в одному браслеті бісер не буде ідентичним!





Я також хочу відзначити унікальний майстер, який працює в цій техніці сьогодні. Найцікавіше, що він не з Італії.

Каліфорнійська скляна пробка Лорен Шпамп Фантазії в техніці «Муррин», створюючи дійсно унікальні речі.





Мініатюрні картини: портрети, пейзажі та навіть міні-копії сюжетних картин, які він створює за допомогою технології скла Мурано. Рівень майстерності цього Маестро вражає аудиторію своєю досконалістю!





Щоб побачити і зрозуміти, як працює процес. створення виробів зі скла МураноДивитися відео.

про:blank

Я також запрошую Вас дізнатися про легендарну службу Мадонни. Виявляється, він має свій особливий секрет!



Що ви думаєте про цю красу? Я захвата зі склом Мурано! Я буду раді, якщо ви поділитеся думками про це з нами в коментарях.

Чи подобається вам статтю? Скажіть своїх друзів про це в соцмережах, адже натхнення є настільки цікавим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное