Інструкція для приготування млинця в мультиварці

З перших днів весни я, як і всі жінки, приділяв більше уваги моїй фігурі, щоб підготувати своє тіло до майбутнього пляжного сезону. Я намагаюся зробити більш фізичну активність і вживати менше жирних, смажених і калорій.

Я не збираюся повністю відмовитися від солодощів, і мені не потрібно, головне, знайти їх. випічка, що дасть справжню насолоду від дегустації і в той же час не додасть додаткових фунтів.

Я знайшов це все в awe. смачний сирець "Тендер ніжний"Що я зараз варюв кожен вихідний день. Це без смоліни, з невеликим цукром, і смак такий, що неможливо відкликати!

р.



Чізкейк в мультиварці Сьогодні видання "Сайт" Розкажіть, Як зробити млинець "Тендер ніжний." М'який, ароматний, помірно солодкий і дуже смачний!

Випічка її в варильній машині, але якщо у вас немає, це делікатес можна приготувати в духовці.

р.



інгредієнти
  • 800г сир
  • 5 яєць (сепарувати білки з жовтків)
  • 160г коричневого цукру
  • 3 ст.л. крохмаль
  • 2 маленькі яблука
  • 1 ст.л. цукрового піску
  • 1 ст.л. журавлини (фрозен)
  • 60 мл води
  • 120г цукру
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 1–2 ст. л борошна (для посипання чаші мультиварки)
  • вершкове масло (для змащування чаші мультиварки)


82



Підготовка
  1. Вимийте, очистіть яблука, а потім натріть їх в дрібній тертці. Необхідно мати консистенцію пюре.



  2. Відокремити жовтки з білків. У глибокій мисці залити сиром, жовтками, крохмальом і яблучним пюре. Розімніть його блендером.



  3. Вичавити столову ложку лимонного соку з лимона. У окремому контейнері залити білки і лимонний сік, почати збивання міксером. Поступово залити коричневим цукром, не перестаючи збивати. Дуже акуратно до білих вершин! Примітка: Якщо ви не можете купити коричневий цукор, його можна замінити на звичайний білий цукор.





  4. Залийте в сиру білок і ретельно збийте міксером. Краще, якщо додати білкову масу поетапно, в трьох дозах.



  5. Невеликий шматок вершкового масла добре змащуємо дно і боки всередині чаші мультиварки, потім посипаємо борошном, відбиваємо надлишок.



  6. Залийте сиру в чашу мультиварки, прокрутіть чашу годинниковою стрілкою і вставте в мультиварку. Випічка в програмі "Bake" або "Casseroles" за 1 годину і 10 хвилин. Якщо у вас немає кухонної плити, можна запікати це. млинцій Для цього нагрійте його до 180 градусів, викладіть дно і боки форми для випічки фольгою, потім покладіть її в велику форму, де залийте окропом так, щоб її рівень досягла середини форми за допомогою обрізки.

    Випікайте сирець на 60 хвилин. Всі інші дії такі ж, як для мультикокеру.





  7. Коли сирець готовий, залиште його під кришкою ще 20 хвилин, потім акуратно пройдіться тонкою лопаткою по боці, відокремлюючи обрізку з стін. Нехай тісто прохолодно. Візьміть з чашки з чаші, а потім викласти його в холодильник на ніч.





  8. Залити воду в сковороду, додати цукор і покласти його на вогонь. Варити сироп до повного розчинення цукру. Вимкніть вогонь і після 5 хвилин залийте в журавлинний сироп, акуратно перемішайте так, щоб сироп конвертує кожну ягоду. Залиште його протягом 20 хвилин. Помістіть ягоди на сито протягом півгодини, щоб вони не доторкнулися між собою.





  9. Насос журавлини в цукровому пудрі і покласти їх на блюдо посипати цукровою пудрою.



  10. Отримай млинець з холодильника і прикрасити його цукровою пудрою. Це, Чізкейк "Тендер ніжний" готовий. Бон привіт!

    366468р.





Я також хочу, щоб ви знали, як зробити шоколадний млинець. Цей солодкий вершковий десерт з додаванням шоколадної пасти виходить настільки ніжним, що він буквально розтоплюється у роті: безважна консистенція кожного шматка і незнімний аромат дасть вам хвилину задоволення, або навіть більше одного.



На мій погляд, це просто ідеальний коктейль! Випічка і без неї. Ви також можете доповнювати цю сиру з фруктами, ягодами або шоколадом.

Звичайно, європейці використовують м'який сир в начинці сирника: Філадельфія або Маскарпон. Але чізкейк, запечена з сиру в мультиварці, дешевше і доступна кожному господині. Крім того, сир подає організм незамінним кальційом, тому це тістечка не тільки дуже смачна, але і корисна.

Закладка? Не забудьте поділитися ним. класний з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное