Чому важливо розвивати дисципліну

Як часто ви? намагався схуднути? Ви коли-небудь змогли досягти результату, який ви хочете? Якщо відповідь на останнє питання немає, то ця стаття для вас.





Багато людей вважають, що для того, щоб досягти чогось, потрібно мотивація. Ця позиція зрозуміла. Дуже часто намагаються зберегти бажання схуднути, наприклад, за допомогою Ми зберігаємо красиві фотографії тонких дівчат.Здавалося б, дати нам міцність.





Ви часто думали, що дивитеся на них, що ви будете виглядати точно так само, якщо тільки з! Але я не зробив нічого. Тим не менш, за час, ці фотографії почали, щоб ви відчували страшну провину, щоб не зробити нічого.





Мотивація не просто перестала працювати, вона почала працювати над вами. Тепер, дивлячись на ці фотографії, ви відчуваєте себе. менш впевнений, складний і зобов'язаний Я не знаю, хто.





Ми пропонуємо вам змінити цю тактику принципово. Що таке основа мотивації? Як бензин для вашого бажання схуднути, але проблема полягає в тому, що рано чи пізно вона буде точно працювати або зупинити роботу.

Що може замінити мотивацію? дисципліна, дисципліна і дисципліна знову! Ви мотивуєте себе любити правильне харчування та вправи? Це погана ідея. Якщо ви ніколи не любите капусти для пари, ви не будете любити його, незалежно від того, скільки ви мотивуєте себе.





Якщо ви ніколи не користувалися інтенсивними бігаючими і виснажливими видами спорту, то знімки з фітнес-моделями не завадять вам любов. Ви думаєте, що Є мета, є мотивація.? Не вірно.





Ще одне дисципліна. Не намагайтеся, щоб ви не знали, що ви не хочете. Вона розповість вам:

«Чи це сила!» Я не подбаю про ваш настрій, ваш щоденний глухий настрій. Ви просто зробите те, що ви повинні зробити щось, а потім ви досягнете чогось! ?





Дисциплін в харчуванні і спорті перенесе до всього життя. І, повірити мене, життя стане набагато простіше, тому що коли ви фокусуєте на щоденних турботах не на ваших «вагових» або «не хочеш», але на залізному звичку і «недбалий», то все вирішується набагато простіше і швидше.

р.



Вам не потрібно забувати, що якщо ви хочете їсти, що торт або інший сендвіч. Це не більше питання для вас, тому що відповідь завжди не буде. Вам не потрібно нічого робити. Все вирішило для вас.





Про нас основи будь-якої дисципліни - це звичок. Що потрібно, день і вихідний день, навіть через силу, і в парі місяців ви не будете силувати себе. Ви просто будете робити правильні вправи або їсти те, що вам потрібно просто, тому що ви будете мати звички.





Наприклад, зробити звичку, що працює щодня і зупинити вживання смажених продуктів. І це не так, що ви вже були мотивовані сьогодні або вчора, але просто тому, що ви вирішили так само, як тільки для себе.

Суть людської мотивації Це тому, що це буде швидко. Мотивація вистачить навіть найманих людей на пару тижнів. Продовжити дискримінацію з вами назавжди.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное