Рецепт сирного десерту з м'ятою

Неважливо, скільки ви покажете дітям, які сир з сиром корисний і що їм потрібно їсти, вони не будуть слухати. Рарелі є дитина, яка погоджується з Радою вживання звичайного сиру. Є тільки один варіант - зробити сир бажано для дітей. Кожен має власний рецепт, і сьогодні я буду ділитися власними.





Редакція "Сайт" Покажіть, як зробити дивовижний. сирний сир і багато вуса.

Сирний десерт без випічки інгредієнтів
  • 200 г сиру
  • 1 ст.л. крему
  • 1 ст. цукру
  • 3 гілочки м'яти
  • фургон


Підготовка
  1. Зріжте м'ята листя з стебла, викладіть її в ємність, посипте цукровою пудрою. З виделкою поламайте листя так, щоб вони пустили сік. р.



  2. Залийте м'ята з вершками і покладіть її на невеликий вогонь. До кипіння і кип'ятіння близько 5 хвилин. Залиште охолонути протягом 20 хвилин, щоб крем замочений ароматом. р.



  3. Крем з м'ятою натерти в блендері, а потім процідити через невеликий сито.



  4. Тепер перемішайте м'ятний крем з сиром, додайте ванілін і знову подрібніть все в блендері, щоб маса стала густою і однорідною. Залийте на тарілках і поставте на стіл.



Насолодіться смачним десертом! До десерту виявилося не занадто висококалорійне, краще взяти нежирний сир і вершки нижнього жиру або повністю замінити їх молоком. По-перше, це буде смачно!

Сирний сир може бути смачним! Нещодавно ми розповіли, як приготувати найяскравіший сирний десерт з малиною. Не знаю, що це зроблено!

І обов'язково спробуйте повітряний десерт "Стара Рига". Не можна знайти найсолодший смак!

Чи люблять ваші діти сиром? Що лікує вас з неї?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное