Як доглядати за Thompson Clerodendrum

Рік тому, мій godmother дав мій сестра ваза для свого дня народження, з листівкою з побажанням: «Коли цей виноград цвіте у вашому будинку, ви будете відповідати вашій любові!» Потім сестра тільки збивається і сміється, але вона подбала про горщик і почала цвісти. До речі, ця рослина з належною обережністю порадує вас цвітінням майже цілий рік!

Пройшов час, і тепер дядько Темпсон - один з улюблених. цвітіння Не тільки моя сестра, але мені. За чотири місяці тому ми приймали прогулянку на весіллі Ілони, а після того, як бродендрум також розквітався в моєму домі, мій чоловік пішов на акцію на роботу. Як ви не вірите в віру?





Дядько Тхомпсон - це досить швидко зростаюча напівсолодка ліанаСім'я Вербена. Вона іноді згадується як дзеркала пана. У світі каталоги рослин, історія інформації не збереглася.

Тим не менш, за іншим варіантом, Джордж Топсон - екскаватор з Шотландії - вперше приніс квітка в Європу з Африки, після чого завод був названий.





У своїй природній середовищі ця рослина живе в тропічних районах Західної Африки з Камерун до Західного Сенегал. У відкритому повітрі красиві скелелазіння пагони дзеркала Thompson досягають 4 метрів по довжині (в домашніх умовах вона може досягати 2,5 метрів).

Дмитра Топсона Ви можете виростити в різних варіантах: чорнослив, утворюючи кущ, або дозволити гілки виростити, обгортаючи решітки, опори та інші декоративні конструкції.





Цей горщик називається «деревою долею» або «привабливою любов'ю». Згідно з популярним переконанням, дядько Він приносить щастя будинку, в якому живе він. І vervain vine сприяє удачі в любов і бізнес!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам, шановний читач, Як доглядати за Thompson ClerodendrumХочу цвісти майже цілий рік. Під час висадки, пересадки і перевалки ця рослина дуже швидко закохується і починає дарувати нові пагони!





Всі види бродендруму - світлолюбні рослини, але вони не переносять прямих сонячних променів. Найкраще покласти такий горщик на вікна з заходу або східної сторони. На вікнах південного напрямку, передумовою є затінення від прямих сонячних променів на квітці. На північному вікні рослина може не мати достатньо світла, щоб цвітіння.

Дзеркальний барабан Thompson віддає перевагу помірним температурам літа. Осінньо-зимовий період повинен бути прохолодним, близько 15 градусів, так як рослина потребує спокою, під час якого він частково або повністю опускає листя. Зверніть увагу, що при відсутності прохолодного зимівлі подальше цвітіння буде сканувати або рослина не цвіте на всіх.





Квіти цієї рослини дійсно унікальні! Вони складаються з брактів, пофарбованих білими, колясками червоного кольору і довгих жовтих тичинок. Іноді брикети - кремовий або бежевий відтінок. Вінки незабаром відцвітають, а ще довго тримають від рослини, змінюють колір вперше до рожевого, а потім до бузку.

Наприкінці цвітіння родендрум панс. Тимпсон виглядає як бузковий кущ: зовні і приємно. Квітки трансформуються в плоди, які є ящиками помаранчевого кольору. Кожен фрукт несе єдиний насіння.

Р



Вода цього горщика навесні і влітку, під час активного росту, потрібно бути досить рясним. Але полив потрібно робити тільки після висихання верхнього шару грунту. Скродендрум Томпсон відреагує як переводу, так і перездоблення землі комою!

Взимку рослини вбирає мало води, а при низьких температурах грунт в каструлі залишається вологим протягом тривалого часу. У ці місяці полив повинен бути дуже обережним, обов'язково чекаючи грунт досить висихати.





Дуже важливо регулярно пересадити рослину - 1 раз на рік. Ліана дуже швидко росте, тому вимагає пересадок строго по графіку.

Clerodendrum росте в родючому ґрунті з злегка кислою реакцією. Готовий грунт можна придбати в магазині або приготувати самостійно. При виборі першого шляху необхідно купити грунт для азалії і грунту для троянд і перемішати їх в співвідношенні 4: 1.





Дізнатися більше про те, як доглядати за clerodendrum в теплому сезоніДивитися відео.

про:blank

Багато господині люблять привезти різні види рослин будинку, але в той же час будь-яка самооцінка жінка повинна знати правила догляду за вітчизняними рослинами. Я раджу дізнатися 5 простих порад для перетворення без життя рослини в пишний зелений горщик.







Як ви можете бачити, піклуючись про дзеркала Топсона не вимагає особливих зусиль і грошей. Ваша робота полягає в тому, щоб забезпечити належне полив і освітлення. До речі, якщо ми говоримо про полив, зараз є цікавий пошук в цій області - штучна хмара для поливу вази.

Цей винахід приносить радість не тільки відчайдушним садівникам, але і тим, хто завжди мріяв про вирощування рослин в домашніх умовах, але не вдалося. Ідеальна. зрошення Це забезпечить воду навіть якщо ви забудете про нього.

Чи є у вас вдома?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное