Інструкція по приготуванню ніжних манжетів на сметані

Дуже смачні тістечка. Я шукав розумний час. млинціВони швидко, легко, і вони смачні. Цей метод приготування було запропоновано мені другом; він є її авторським рецептом сім'ї, і я дуже вдячний, що вона поділилася з мною.

Кекси ароматні, ніжні і дуже смачні, м'які всередині, з хрусткою скоринкою зовні! Я варю їх на сметані, запікати їх в силіконових формах. Але ви можете в папці або прасці побачити, що ви маєте доступ.





Торти на сметані в силіконових формах Редакція "Сайт" Покажіть, як приготувати. млинцій Він працює в перший раз, навіть тим, хто ніколи не займається випіканням.





інгредієнти
  • 2.5 ст. борошна
  • 100г вершкове масло
  • 3 яйця
  • 1 шматок сметани
  • 1 ст. цукру
  • 1 ч.л. соди
  • 4.5 ст. л.
  • щіпка






Підготовка
  1. У зручному контейнері збити яйця з цукром, додати щіпку солі і добре перемішати. р.



  2. Додати сметану і соди в яєчну суміш, перемішати її.



  3. Нагрійте вершкове масло трохи в водяній бані, щоб пом'якшити його, або зробіть його з холодильника заздалегідь, щоб воно буде стояти на столі близько години. Додайте вершкове масло, перемішайте з вінком. Вилити сіяне борошно трохи. Перемішайте і перемішайте тісто.





  4. Промийте родзинки, висушіть їх на паперовий рушник. Раїзини посипають борошном і додають в тісто. ретельно перемішати.



  5. Змащувати силіконові манжети з соняшниковою олією і покласти їх на сковороду.



  6. Залийте тісто в прес-форми, не досягаючи краю близько сантиметра, так як в процесі випікання кексів буде підніматися.



  7. Кекси в попередньо розігрітій духовці на 180 градусів за 35 хвилин. р.



  8. Це, кепікі Готовий. Бодибилдерши!





Порада Для тих, хто воліє солодкі тістечка солоною, я раджу ознайомитися з цікавим рецептом для кексів з брокколі. На додаток до того, що вони дуже смачні, це чудовий спосіб «камуфляж» не тільки броколі, але і цвітна або інші овочі, які навіть самі фініки діти будуть любити їсти!



Всередині ці кекси є родзинками, але можна спробувати інші сухофрукти. І наступного разу я зроблю їх злаком.

Ці кекси чудові. сім'я-брейк І вечері, дружні збори, і вони просто чудово підходять як закуска для роботи.

Збережіть собі цей чудовий рецепт і не забудьте розповісти друзям про це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное