Як прикрасити джинси вишивкою

Новий весняний сезон приніс не тільки більше сонця, зелені та тепла, але й нові. панчохий Але що якщо весна свіжа і одяг у гардеробі старі?

Існує кілька рішень: ви можете викинути всі застарілі і купити нові і модні, або ви можете ігнорувати моду і носити що це. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Якщо ви не пам'ятаєте, джинси з отворами і манжетами, які використовуються для того, щоб бути в моді, але цього року це прозорий антитренд. Звичайно, можна покласти їх на віддалену полку шафи, але набагато цікавіше червоному або трохи. Додатий Вишивка на джинсовому тканині виглядає красиво, вишукано і жіночно, крім цього елемент декору ніколи не вийде з моди!





Джинси з вишивкою Сьогодні редакція "Сайт" У мене є чудова колекція ідей для вас. вишивкай Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

  1. Вишиванка може бути виконана як для підкреслення унікальності, так і для додання нового життя до довгих джинси.



  2. На додаток до класичних речей, дизайнери намагаються привезти щось незвичайне для кожного з своїх колекцій. Судячи з шоу на хате-купу тижні і гостей, які відвідали модні заходи, джинс За довгий час оселилися в шафах модниць.



  3. Джинси з вишивкою можуть бути з лаконічним малюнком або з яскравою об'ємною, по всій довжині брюк. На піку популярності різні написи і квіткові мотиви. Ідеально підходить для зустрічей з друзями, походів в кафе, кіно та для звичайних прогулянок. р.



  4. Джинси з вишивкою допоможуть створити вишуканий жіночий образ.



  5. Протягом багатьох століть вишивка на одязі користується популярністю серед людей різного соціального статусу. З’являються нові технології, але вишиті вироби ніколи не виходять з моди!



  6. Ця ідея також підходить для того, щоб resuscitate старі джинси, покриваючи дефект на улюблених брюках з красивим малюнком, будьте його плями або отвори. Сьогодні багато магазинів з товарами для рукоділля пропонують цікаві патчі, які імітують якісний вишитий візерунок. Так ви можете перетворити джинси з вишивкою в одну з наймодніших речей Вашого гардеробу, і ви можете носити їх практично в будь-який сезон!

    75250Р. 3700Р.



  7. При виконанні декоративних робіт враховують щільність тканини, підбирають гострі голки хорошої якості і надійної плямистості. Підберіть нитки, які вам подобається. Він може бути муліне, бавовна, шовк, віскоза або вовна.



  8. Я думаю, що я буду втілювати ці ідеї в наступні вихідні!



  9. Відтінки ниток повинні відповідати одязі, які будуть носити в комплекті з брюками. До вишивкаВони повинні бути вимиті перед рукою, щоб перевірити тканину для усадки і розмотування. Для цього джинси слід замочити на півгодини в теплій воді розчином порошку для кольорових тканин.



  10. Будь ласка, зверніть увагу, що вишивка повинна бути розташована в зонах, які не підлягають вигину при носінні одягу. Якщо ви не враховуєте цю рекомендацію, орнамент втратить свою оригінальну форму і буде виглядати неестетично.



  11. Рефінована і оригінальна японська вишивка sashiko прекрасно прикрасить одяг. Такий декор на джинси популярний серед молоді.



  12. Кілька цікавих ідей!



  13. Ці джинси не будуть виглядати безтурботно і будуть тільки в шафі!



  14. Можна декорувати джинси за допомогою різних технік вишивки: прасування, хрест, бісер, стразії, камені, стрічки. Виберіть те, що ви любите краще і отримаєте працювати!





І зрозуміти, як гасити таку красуню на джинси, дивитися це відео.

про:blank

Модна вишивка доречна не тільки в одязі, але і в аксесуарах - вишиті сумки, коміри, метелики і різні ювелірні вироби у вигляді вишитих брошок і сережок виглядають стильно. Я пропоную вам ознайомитися з 20 ідей для ручного та машинного вишивання жіночих аксесуарів. Просто пам'ятка!



Для реалізації більшості цих ідей вам знадобиться дуже мало часу, зусиль і грошей, а результат приємно здивує не тільки вас, але і всіх ваших друзів. Наприклад, я прикрасив свої старі джинси з вишивкою тільки один вечір, не витрачаючи копійку грошей, так як майже кожна домогосподарка може знайти 3 котушки з ниток в її ручних бінах.

Поділіться з друзями, ці красиві керма!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное