Чому діти

Збір дитини – це ціла наука. І для того, щоб краще впоратися з їхніми обов'язками, нові мами і татами готові до будь-якого. Проконсультуйтеся з лікарями-дітами, запрошують консультації з мам і бабусях, подивіться відповіді на питання в Інтернеті. Кожного разу вони розуміють, що вони медіокремові батьки.

У них є свої діти, і вони мають свої діти. І побачивши таку різницю, люблячі батьки копають всередині себе, подивіться на причини своїх неприємностей і тільки глибше глибше в нескінченні турботи. Але можливо, проблема не батьки, які не знають, Як підняти дитину...

Той факт, що всі діти абсолютно різні, незалежно від того, як вони здаються назовні. І сьогодні ми поділимося поміткою читача Майя, яка пояснює, чому важко для деяких батьків і легко для інших.





Збірні діти "Хелло!" Я жінка з ідеальною вагітністю. Два Я не маю уявлення про токсичність і гойдалки настрою. Всі 9 місяців я насолоджуюся життям, подорожуючим і навіть вирушав в гори. Я все, що я зазвичай зробив і важко відновити. й





«Я не маю нічого сказати про пологів. Після того, як почалися контракти, я ходив по місту з чоловіком, після чого приготував вечерю, кладемо дочку до ліжка, промивають і пішли народитися.

“Друга дочка народилася після другої спроби. Я навіть сказав, що вона не народилася, вона стрибала. Я прийшов додому в ту ж вагу, яку я мав перед вагітним. Без одноразового розтяжки.





«Ви не можете стояти мені більше, ви можете? Що робити, якщо я почав сперечатися, що ваш токсикоз є покарання для неправильного харчування? Що, якщо я сказав вам, що народження було важко, тому що ви не спробували важко? Що, якщо я сказав вам, що робити йоги, бо Я сам, і через це, народження плавно?

«Ви повинні бути готові розірвати мене окремо. Що б сказати, що я був просто щасливим. Він буде прямо!

«Так, я дуже щасливий, щоб мати безболісну народження. Так само, як удачливий, є багато батьків з їх розсипом немовляти і спокійними трирічного віку. Удачі і нічого більше, вірити мене.





І якщо молода мама керує лизати весь будинок для блиску, варити 3-курсну вечерю і отримати свіжий манікюр, то вона не така розумна, красива і блискуча менеджерка часу. Вона була щаслива мати дитину. й

«Якщо так, чому скаржаться на жінку, яка навіть не встигла мити волосся на постійний догляд? Ні, вона не втрачає або лази людини. Саме так вона має дітей.





«Ви не повинні розповісти про те, як можна провести час у ванній кімнаті з парою іграшок на підлозі для дитини. Вона, ймовірно, спробувала її до, але вона не відходить з дитиною. й

«Зимові малюки, просто уявіть собі, може тільки спати в руках матері. І це не так, що жінка навчила дитину. Це просто тому, що дитина може бути кричущим, щоб сусіди будуть працювати після соціальних працівників. й





"І якщо ваша дитина може витрачати години, захоплено пройти через прості іграшки, ви удачі. Якщо він ніколи не проживав на площині або змивається на підлозі в супермаркеті, це удачі. Це не освіта.

Як дорослі, діти відрізняються навіть за перші місяці життя. Що працює з однією дитиною може не працювати з іншим. Так, замість того, щоб критикувати когось, Майя пропонує вам лише бути щасливими, що ви в середині цього. Любитель і прогулянку спокійно.

Ми вважаємо, що ми можемо частково погоджуватися з цим видом, оскільки зрілий Ви можете стати слухняною дитиною, якщо батьки роблять право. І ми пояснили, чому ваша улюблена дитина повинна бути більшою мірою.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное