Домашній рецепт пряників на кефірі

Домашні пряники на кефірі На жаль, вони стали улюбленими. Випадково прийшов по рецепту і зараз кожен раз приготував їх, коли я знаходжу кефір у холодильнику. Дуже мало часу, але для сім’ї «День народження» став справжнім святом!





Редакція "Сайт" Звичайно, вони знають, як приємно це, коли кохані щасливо плести разом з вами солодощі, і з задоволенням ділиться цим чудовим рецептом з вами.

Морква на кефірі Інгредієнти
  • 350мл кефір
  • 1,5 склянки цукру
  • 2 яйця
  • 1 ст. л. мед
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 1 ч.л. соди
  • 4 склянки борошна


Підготовка
  1. По-перше, відокремити білок одного яйця з жовтка, він буде потрібно для годування. Решта яєць необхідно збити разом з медом і цукром (право залишити 3 ст. цукру для фуди), а потім додати кефір і рослинне масло до отриманої суміші і трохи збивати.



  2. Після засмічення борошна і поступово залийте його соди до збитої маси і перемішуючи тісто неохоло.



  3. Тепер потрібно розкачати тісто товщиною до 1 см, вичавити гілочки (або будь-які інші фігури на волі) і викласти їх на чашу, попередньо накриту пергаментом. Вибрати 42 _



  4. Відправте пряники, щоб запікати 25 хвилин в духовці, нагріті до 180-190 градусів, і запустіть варіння фуди.



  5. Для фуди необхідно збивати залишився білок трьома столовими ложками цукру до повного розчинення цукру.



  6. Після 25 хвилин вийняти пряники і викласти його збитим білком, потім встановити його для запікання ще 10 хвилин. 435809





Ну і все, просто кладемо пряники на блюдо і запрошуйте друзів для чаю.





Я сподіваюся, що ви і ваших близьких, а також я, буде насолоджуватися цією чудовою делікатесою! А якщо ви вже маєте багато кефіру, ви також можете зробити пиво торт і млинці на кефірі.

Поділитися з вашим знайомим солодким зубом, який простий і швидкий пряники Знайди його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное