Ялому їсти, коли я думаю, що весільні подарунки для моєї маленької сестри.

«Подарунок нареченій на весіллі сказав все без слів про любов степу для своєї дочки. Я не відчув, як мій батько лікував мене і мій сестра по-різному. Тепер я розумію, що кров'яні зв'язки. Поки він не мій батько, але я не чекав такої поведінки у віці від нього, Настя - сказав він.

Кілька років тому вона відійшов. З тих пір, як і раніше, крок Нестя завжди назвав його батьком, поки вона була 10 років вона не знаю, що він не був рідним. І тепер жіноча мова не перетворюється на виклик stepfather dad.



Мій біологічний батько залишив маму, коли я був ще дитиною. До того, як я був 10 років, я назвав мій крок Коли я дізнався правду, я не розчарував. Я вже була яскрава дівчина і не викликав мій крок Він буде дивним, і він зашкодить йому. Я дуже відчував свою увагу і турботу. І коли моя сестра народилася – спільна дочка мого степу і матері – ставлення до нас не змінилася. Ми отримали ті ж подарунки і любили маму і таду.

4916567р.

Я одружився після закінчення, мій мама дав мені однокімнатну квартиру на весілля. Вона купила її з грошима від продажу свого дідусь поза містом. У цей час був розкішний подарунок, і навіть зараз ніхто не відмовляється від такого подарунка. В квартирі завжди є велике щастя, щоб жити у вашій квартирі.



Мама і її молодша сестра і stepfather все ще жив у старій квартирі. Пізніше купили трикімнатну квартиру в новобудові для збереження суглобів, а старий почав орендувати так, щоб був пасивний дохід.
Моя мама відійшов пару років тому. Я ще дуже сумний, втратив мій найближчий друг. Тільки тоді я почав помітити, як далекий мій крок Я відчую, що я не пов'язаний з ним. Цього року він запропонував сестри. Відтепер вони одружилися. Звичайно, її stepfather дав своє місце для життя. й



Продається квартира, орендована матір'ю і купила нову двокімнатну квартиру в новобудові для сім'ї. Я думав, що це весільний подарунок. Виявилося, що Дядько Вова щедро для нового автомобіля для молодят. Він дав наречену ключі. Звісно, моя сестра була захватом.



І я сидів про несправедливість. Після того, як від нашої старої квартири, в якій ми всі проживали разом, я мав отримати хоча б частину. Це будинок я виріс, місце, де мій мама був щасливий і здоровий. Але мій крок



Не дуже ярмарок. У мене є однокімнатна квартира в новому будинку і новий СУВ. Я дуже щасливий для моєї сестри, але в той же час я не розумію поведінку мого кроку. Я не погоджуюся з розподілом майна. Він не мав права робити це. й



В той час як мама Настя була живою, її чоловік підтримав її і не покаже її дочок його істинним обличчям. Може бути у своєму старому віці він вирішив, що він не повинен подбати про його stepdaughter, або, можливо, тільки зараз він зміг показати його істинний вигляд. У будь-якому випадку розчарування Нестя зрозуміло. Вона була зраджена чоловіком, вона довірилася, і тепер вона не знає, хто вважає родичами. Так легко знищуються майном.

У такому випадку можна вимагати відшкодування від кроку через суд. Після того, як квартира належала мамі теж, і її старша дочка могла вірно отримати її частину. Може бути, моя мама не встигла зробити заповіт, або, можливо, вона спиралася на чесний чоловік або просто не думав, що вона буде гине так швидко. У реальному світі є мало хороших, але як близько людей, які походять з нами, віддруковані для життя і можуть просто розбити людину. Що б ви робили на місці Настя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное