Як відродити дочку від народження

Чи можу я мати дитину?Якщо твій коханий? На перший погляд, здається, що родичі не повинні сказати в цьому питанні. Після того, як таке серйозне рішення зазвичай проводиться подружжям. Але в житті є дуже непривабливі ситуації, коли багато залежить від родичів. Як це можливо, читайте далі в статті.



Моя дочка 32 років і все одно живе з нами. Я не розумію. Тим не менш, Tanya нещодавно заявила, що нам потрібно мати серйозну розмову. «Я хочу мати дитину. Час йде і я не отримую будь-якого молодшого. У кілька років, вагітна буде ще складною, і я дуже хочу подбати про когось, - сказав Тетяна.



Новини мене так хворіли, що очі перетворилися темними. Уявіть, що чекає нас. Дитина ще не народилася, але вже зрозуміло, що він буде рости без батька. Хто хоче?

Моя дочка ніколи не хотіла мати відносин з чоловіком. вона спокійна і спокійна дівчина, працює з дому і не йде в будь-яку точку. Він переглядає фільми та читання книг. Таня спілкується тільки з її другом Свєта, який, безумовно, приходить до нас. Моя дочка ніколи не мала хлопця.



Її друг розповів їй про народження. У мене є два своїх дітей. Іноді Таня навіть малюків Одного разу я почула Свєта на Таню, «Погляд, що ти чекаєш?» У вас є багато способів завагітніти самостійно. Так, це дорого, але це варто! Зачекайте кілька років, і це буде занадто пізно!

З тих пір Тетяна не була себе. Я не знаю, куди прийшла ця пригода. Не жарт! Щоб мати дитину, потрібно зріли і щиро захоче її. Чому не думають про майбутнє? Я точно знаю, як це закінчиться в кінці. Вона подарує народження і повісити дитину на мій тато і мене. Ми не молоді люди.



Я не хочу жити в постійному стресі, отримуйте ніч від дитячих криків, змінити діапери і так далі. Це те, що батьки повинні зробити! Tanya заспокоює мене вниз, вони кажуть, не потрібно турбуватися, не потрібно допомоги. Я знаю, що це не вірно, тому що ми живемо під тим самим дахом.

Я не маю сил, ні бажання підняти дитину. Ми не знаємо, що я працюю, як дамн для життя. Я хочу жити для себе. Але дочка не розуміється. Вона вроджена, як її батько! Він вирішив не брати сторони в цей конфлікт. Він сказав, що він завжди хотів бути дідом.



Я не знаю, що робити. Я не можу зупинити дочку для дорослої дитини. Я не можу і не хочу, щоб вийти з будинку, або Крім того, частина квартири належить до неї законом. У мене немає ідеї, які я можу звернутися до цього. Що робити?

З редакційного офісу ситуація дійсно незвичайна і складна. З одного боку героїня історії не може забороти її дочку мати дитину. З іншого боку, жінка може бути зрозуміла, тому що вона вже в дорослому віці і має право спокійно і спокійний вік.



Ця проблема може бути вирішена розмовою з дочкою знову. Ви повинні розуміти, наскільки серйозні її наміри. Всім дітям не тільки велика відповідальність, але й масштабні фінансові інвестиції. Можливо, Тетяна повинна рухатися і жити разом з батьками. Тоді можна подумати про дітей. Що ви думаєте?

Що б ви робили на місці головного персонажа історії та які поради вам дадуть їй? Ми з нетерпінням чекаємо ваших коментарів нижче!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное