Історія хлопчика, який врятував дочку багатого чоловіка від биків

Не знаю, як відреагувати. З одного боку, це добре, що все добре закінчується, і з іншого боку, дивно, що такі речі можуть статися на всіх. Визначте, чи це фантастика чи ні, у будь-якому випадку, вам доведеться. Але історія як сестраМи хочемо розповісти вам.



Редакція "Сайт" Він любить такі життєві конфлікти. Ми дізналися про них двох жінок на автобусі, які яскраво обговорювали історію. На жаль, не можна перевірити свою правду, але ми можемо надати певну літературу. Тепер вирішуйте, якщо це правда або ні.

Один хлопець, студент, один раз приїжджає додому через парк. Незважаючи на те, що він захоплювався запобіжником літньої природи і відпочиваючим людям, він все одно чув крі за допомогу. Дехто в кущах, дівчина називається за допомогою. Учні не було часу і вирішили побачити, що відбувається там.



Дійсно, в досить віддаленому куточку парку. тример Вони спробували робати дівчину. Так як вона не поспішала брати участь у її приналежності, вони почали застосовувати руки поступово. Звичайно, це не добре. І сказав він, щоб зупинити дотику страшної дівчини.

Як вона дивилася на свого спасителя, вона здалася до нашого студента, що очі закруглені ще більше. Вона потіла до нього, "Славік, не!" Зібрали тебе! Ця фраза дещо плутала його і дав відвагу трьох нападників. Я думаю, що вони вирішили, що перед ними загальний хлопецьДівчинка, яка охоче вирішила захищати себе. Як вони знають, що наш студент був боксерський з дитинства?

р.

На своєму бізнесі з’явилася коротка художня, а трійливість швидко перетворилася. Дівчина здавалася ще більш вражені: Славік? Як ви це робили? Я ніколи не думав... До якого студент відповів, що він не був слов'янським, його ім'я був Микита, і це буде краще для них залишити парк до того, як охологани прийшли до своїх почуттів і вирішили взяти помста на них.

Поки Микита супроводжувала Дар'я додому, виявилося, що він якось схожий на брат Славік, бо він був для нього, що Дарія спочатку взяла Нікіта. Навіть в одязі. Тим не менш, за словами дівчини, слов'янська бажать захопити її, так що дія Микити здивує її ще більше.



Вони нарешті прибули на велику особняку. Повернувшись до Дарії батькой Вона бажала впровадити Нікіта на всі витрати. І Славік, теж. Микита вважала її зайвою, але дівчина не заспокоїлася. «Ви любите славу, як дві краплі води!» Як це зробити? Приїжджайте, давайте подивимося на тебе. Ми здивовані!

Вони були дуже дивними. батько Дар'я, Роман Алексеевич, пішов далі і попросив Нікіта, де і коли він народився. Микита - сказав він, і тепер я думаю, що це час для ляпасу Дад. Не чекав такої відповіді. Славік здивував: «Сторінка, Дад, це той же день з нами Дашка!» І в одному місті. Я вірю в міфізм. Я думаю, що нам потрібно розібратися! Роман Алексеевич погодився з ним.



Він сказав, що він може попросити дружини про все, але вона була протягом багатьох років. «Я хочу попросити маму, Микита! Подаруйте свою адресу і номер телефонуЯ хочу зателефонувати їй. Микита спочатку не згодні, зауважила, що її не потрібно порушувати, все нормально, але в кінці давали в осідання.

Щиро дякую! На шляху додому Нікіта назвав її матір'ю і попередив її чекати виклику. Вона відреагувала дивно, мовно висить телефон. Хлопець був здивований і зрозумілий, що був ловом. Якщо тільки він знав, що ця зустріч з Дарією може бути. Далі Роман Алексеевич назвав його і просить, якщо він міг приїхати до свого будинку в годину. Мати Микити вже на шляху до столиці.



У невеликому місті зустрілися дві мами. Один народив близнюки, раби і Микита, а інший - дівчина Дарія. Мати Микита, по суті, мати Дарія, кричав, коли вона дізналася, що вона не була хлопчиком, бо депо чоловік заподіяти їй повернутися з лікарні з дівчиною. У свою чергу, мати близнюків дійсно хотів дівчину. І ці два жінки пішли безпрецедентний - переключити дітей!

Ясно, що це не було без хабара, але з того часу Роман Алексеевич був вже з грошима, це не проблема. Так він отримав як хлопчик, так і дівчину, і Тетяна Іванівна - бажаний хлопчик. На щастя, малюки візуально схожі. А якщо доля Дарії була відносно щасливою, то життя Микити не було цукром. В результаті Тетяна Івановна вирушила з ним з дому.



Чи варто перенести емоції, які пережили всі учасники цієї історії? І шкода матері для надання своєї дівчини, і сюрпризу молоді, і гасіння батька. Тим не менш, Роман Алексеевич не плутався: Тетяна Івановна, Микита, я радий, що ви знайшли! Дар'я продовжить бути коханою дочкою, і зараз ви повинні рухатися тут з нами. Намагайтеся бути родиною, якщо це справа! ?

З редакційної колегії Ули, але ми не знаємо, чи з’явились Микита та Дарія, як розвивалися відносини між Романом Алексеевичом та Тетяною Івановною, що Славік відчував про це, у житті якого крім сестри, з’явився брат. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.



Сестра знайшов брат Це набагато краща історія, ніж програма «Діти за мене». Не можна було підозрювати, що це буде. Читати нашу статтю про зв’язок між жіночою аварією та красою дружини. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное