Ате дві порції ласагни і припинили тільки тому, що він вже пізно вночі.

«Мій рецепт лазаньї фарширований в домашніх умовах завжди і всім!» – сказав мій італійський друг Лаура. «Щоб зробити lasagna в двох паводках, три ляпаси, потрібно знати пару хитрощів, які я буду ділитися з вами сьогодні!» вона додала, і я взяв блокнот з ручкою, щоб писати все докладно. В результаті я кажу, що після цього рецепта чоловік і син сказав «перфекто!» і попросив приготувати цю смачну їжу частіше.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки латина з фаршированої індичкою під делікатним соусом з бджільництва. Всі нюанси!

Рецепт лазаньї з фаршем в домашніх умовах

Lasagna інгредієнти
  • 700-750г м'ясо
  • 2 цибулини
  • 300г сир
  • 9 листків lasagna
  • 2-3 помідори
  • 1 морква
  • томатна паста
  • оливкова олія для смаження овочів і м'яти
  • смачний


Інгредієнти для соусу бешамель
  • 30г вершкове масло
  • 30г борошна
  • 900 мл молока
  • сіль, перець і горіх за смаком


Кукурудза lasagna з фаршем в домашніх умовах
  1. Бечамельний соус починається з вершкового масла в сотейні. Нагрійте вершкове масло на повільному вогні, додайте борошно, помішайте. У невеликих порціях додайте молоко. Дивитися, довести до кипіння. Після 3-5 хвилин соус загусить. Додати перець, сіль і горіх за смаком. Лот



  2. У червоно-гарячій сковороді з рослинною олією обсмажте подрібнені цибулі до золотистого. Додати м'ясо і потерти моркву. Відправте свій смак. Каркаси, періодично помішуючи, поки не з'явиться. 5 хвилин до готовності додати подрібнені томати і томатний соус. Дивитися його. 64048



  3. Листя Ласагни повинні бути варені. Такі листи можна купити в магазині або варити себе, але я приймаю готовий, так швидко. Залийте воду в 3-літрову каструлю і додайте 3 чайні ложки рослинного масла. Доведіть воду до кипіння, а потім викладіть 5 аркушів ласагни. Не додавати ще одну воду, оскільки листи можуть бути пошкоджені. Готуємо 3 хвилини. Увага, важливим моментом: злегка відварені листи ласагни слід викласти по одному на столі, покритому харчовою плівкою або на деко, попередньо змащувати рослинною олією.





  4. Тепер ми формуємо lasagna себе. Змастити дно форми для випічки рослинною олією, викласти листи ласагни на дно, потім фарш, зверху полів все з соусом і закінчити тертим сиром. Знову викладіть листи ласагни (У мене є 3 листочки, щоб покрити форму), потім фарш, соус, тертий сир. Покрийте залишилися ласагні листи. Зверху полів з залишився соусом і посипати тертим сиром. р.



  5. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25 хвилин. 2 Р



  6. Це, латина фарш, готовий. Бон придаток!





Я також рекомендую вам дізнатися, як зробити незвичайну круглу ласагну. Ця страва легко приготувати, але результат варто трохи зачистити на кухні!



Я впевнений це руді В домашніх умовах це допоможе вам більше одного разу. Ця страва прикрасить як звичайний обід, так і святковий бенкет!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное