Чи можна запрошувати будинок, якщо новий мама проти неї?

Зустрінемося з любов'ю, одружився. Тоді настає період, коли все це не більше жартів, але тим, що не є справжньою родиною. Так, крім позитивних аспектів, є також домогосподарства, обов'язки, відповідальність. Навіть такі, як добрих відносин з мамоюВарто на високому рівні. Інакше, проблеми можуть початися.



У більшості випадків мати-в-прави досить відкриті і затребувані. Кожен знає, як лікують сини, навіть дорослі. Так в'яки часто мають жорсткий час, іноді навіть коли немає причин.

Хороші відносини з матір'ю Я доросла, сучасна жінка, яка народилася і піднялася в великому місті. Я розумію тільки цей світ, і я не зацікавлений в будь-яких народних звичаях, знаках і, особливо, сільських відносинах в сім'ї. Просто так буває, що я використовую для динамічного, впевненого людей і я не збираюся змінити.



Мені 38 років і мати дитину. Син Лев, вік 8. Тільки 5 років тому я відокремився від мого першого чоловіка і батьком його хлопчика. Я довго не зайде в деталі. Ми були тільки різні люди, але занадто довго затримали очевидні. Ні, не було обману, ні інтригу або що-небудь подобається, що люди цікавляться прямо зараз.

Якщо людина любить працювати, а потім відпочивати, вони ніколи не розуміють іншої людини, яка любить працювати. Моя екс-людія в першій категорії. Я дуже близько до саморозвитку, кар'єри та досягнення певних цілей. Я хочу зробити краще.



Так, після розлучення ми не перестали спілкуватися, особливо з Лева потребує батька. Я не мав ніяких скарг, і я дав мій син до мого батька за вихідні і не тільки. Я зустрівся з батьками, і я можу зосередитися на моїх завданнях. Я думаю, що це нормально.

2 роки тому зустрів Віктор. Молода людина, 1,5 років молодше мене. З бідної сім'ї він народився в передмісті. Дуже енергійний чоловік, переїхав до міста, отримав роботу з нами і відразу показав себе хороший фахівець. Я помітив свою іскру, і він в свою чергу помітив мене.



Дуже скоро ми переїхали, а потім підписали. Я думаю, що перший місяць Віктор зустрівся з моїм екс. Дорослі, вони відразу знали, хто був, і не відчував ніякої негативності один одному. Я часто дав мій син до мого батька. Я теж сподобалося, і він підходить всім параметрам.

Але була проблема. Мати-в-одному. Жінка з її поглядами на життя, я б сказав "півніки". Вона не була проти наших відносин, але вона хотіла контролювати її. Ми відвідали кілька разів і перевірили квартиру. Вона оцінила мене для того, щоб бути таким незалежним. Я запросив вас.

Але в її будинку ця жінка є господинею. Вона живе поза містом, в маленькому приватному будинку. З його фермою курчат, коза і невелика ділянка землі. Таке село життя. І на її території вона кардинально змінила своє ставлення до мене. «Оберіть яблука, отримайте воду, не чекаю на це.



До найкращої моєї здатності і виховання, звичайно, я спробував допомогти моїй мамі-в-праві, але це змусило мене надзвичайно незручно. Чому працює в її віці біля землі, коли все можна легко купити на ринку? Тим не менш, мій син допомагає фінансово. Ми навіть мали невеликий конфлікт, але він швидко закінчився примирення.

Про те, що з’явилася проблема. Що він міг потрапити в наш будинок. Він може викликати пізно вночі і не мати ніяких скарг. На цій точці здавалося б, що цей чоловік був батьком сина.

Тепер мій мама-в-право видала її ультиматум: вона не поговорить мене до тих пір, поки це не припиняється. І я не маю свого сина, тому я також збуджу з моїми колишніми жахами. Ми, місто, очевидно, не має совісті або сорому зліва. Не розумію мій погляд, але він не може нічого робити про маму. Мені цікаво, як я можу співати з нею.



Я думаю, що я знайшов слабкість мого коханого, і ця слабкість є матір'ю. Якщо я був молодшим і без дитини, питання було вирішено наступного дня. Але тепер я не можу кинути речі навколо цього. З іншого боку, проблема не зникла, а плетіння природи матері-в-завдання тільки погіршує. Що робити в цьому випадку, я не розумію. Боротьба за стосунки або просто переморожувати рік тому, коли я був просто розлучена жінка?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное