Gagauz на ринку спробував знайти солодкий диня серед сотень безсмачні

Ви маєте місце на ринку, де ви купуєте всі фрукти та овочі? Тут обов'язково потрібно працювати найяскравіша душа тітка, яка не тільки вибере все свіже і дозріває, але і кладе щось з себе. Я маю такий продавець через мою матір'ю, яка збиралася до Віталіни протягом багатьох років. Ось де я дізнався. Як вибрати солодкий дині І багато іншого.



Літо приїжджає до кінця, а сезон дозрівання жовтих фруктів в повному гойдалці. Я зізнаю, що в вічній боротьбі з кавунами і динями, я завжди віддали перевагу останніх. Так сьогодні я хочу бути ще більш збуджена, Як вибрати найбільш стиглий і соковитий диня на ринкуй

Вся мудрість навчалася мені тим же продавцем з ринку і чоловіком Гагауз Тимур. Торгували на ринку багато років і поклали в неї всю душу. Віталій ніколи не продасть мені поганий продукт, щоб позбутися від нього. Ваші рекомендації та рекомендації можна довіряти.



Гаразд, перше. диня повинна бути запаленай Можливо, це найпростіший спосіб визначити, як його дозрівають. Від дійсно готових до вживання фруктів слід принести приємний солодкий аромат. Ви не можете плутати дині з будь-яким. Але якщо жовтий не пахне на всіх або запах зеленої походить від неї, такий диня не слід приймати. Може бути соковитим, але, безумовно, не солодким.

Як правило, кожен диня має хвіст. Потрібно уважно вивчити. Сірий і сухий хвіст - знак дозрівання і соковитих фруктів. Але якщо вона ще зелена і не планує висихати, диня не порадує вас своїм смаком.



Головний показник найбільш стиглого диня - його носі. Ви повинні легко натиснути палець, щоб перевірити його. Якщо він м'який, світло, гладкий і рум'янийВи можете безпечно купити дині. Просто пам'ятайте, що плоди з таким хвостом потрібно з'їсти протягом декількох днів, щоб вони не перерізалися.

329862

І решта його. фруктова скоринка повинна бути твердою і твердоюй Якщо це як м'який, як ніс, виберіть інший дині. До речі, часто смужені племена Як тільки ці кавуни збиваються, щоб вибрати стиглий і соковитий фрукт. Прийняття його не працює з динем. Так ви не можете витрачати час і скористатися іншими перевіреними порадами.

На жаль, навіть ці мудрості не завжди гарантують, що ви обираєте солодку диню. Іноді ви купуєте бажані фрукти на ринку, слідуючи всім рекомендаціям, і це без смаку. Але це соковита і дозріває. Лотерея, немає іншого способу.



Я чув про інший нетривалий спосіб, який допоможе вам підібрати солодкий дині. Ви повинні дивитися фрукти, буквально стоять біля продавця і подивитися на дині в очікуванні ... булопи. Диня, на якій комаха сидить, стиглий і солодкий. У будь-який з наших читачів спробував цей метод на практиці?



Якщо ви знаєте інші трюки, які допоможуть вам вибрати найкращий дині на ринку, обов'язково напишіть нам в коментарях. Літо надходить, щоб насолоджуватися фруктами. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное