Бабця без келихів не вписав нитку в голку, продемонстрував її хитрий прийом з зубною щіткою

У юнацькій високій, я пішов до швейного клубу. Вчився пришити, в'язати і вишити бісером. Я не схожа на вишивку хрестиком, але я поважав муліне голку більше, ніж голка для великого вуха. Можна зробити красиву брелок з бісеру, але не відразу можна заповнювати шовкову нитку в крихітну вухо. Тепер я знаю кілька способів отримати нитку в вусі будь-якого діаметра. Покажіть, як протягнути голку, якщо у вас немає нитки на руці.

доб.2

Якщо ви не можете вставити товсту нитку в голку для вишивки, зробіть петлю з тонкої нитки і використовуйте її замість низу. Покласти носик в вухо і товсту нитку в нозі. Тепер просто покладіть нитку петлі через вухо. Це легко.



Дріт Threadmakers є в будь-якому швейному магазині і вартість пінгень. Але якщо є тонкий дріт під рукою, можна побудувати пристрій самостійно. Невеликий шматок дроту складаний навпіл, тонше дріт, краще. Тепер простягаємо дріт згином краю в вухо голки. Настроювання в петлі, петля задньої через вухо. Діон.



Ще один оригінальний спосіб нитки будь-якої товщини в вухо відповідного діаметра. Вам буде потрібно зубну щітку з гладкими грудками. Покладіть нитку на метелики, а з оком натиснути на місце, де починається нитка. Око буде вдихати щетинки зубної щітки. І блистки підштовхнуть нитку в вухо голки. Я допускаю, це спосіб для розумних людей, тому що ви повинні прагнути вдарити кінчик нитки.



Просте тертя допоможе впоратися з поставленим завданням, як чарівний трюк. Поставте нитку на руці. Помістіть голку в середині нитки так, щоб голка перпендикулярна ниткам і очі голки розташована на нитку. Потріть око голки на нитку кілька секунд, і вона буде одягатися в голку.



Парафін Для того щоб нитка потрапила в в вухо, потрібно нарізати кінчик ножичками і змочити кінець нитки. Так не запобіжить нитку від приїзду в його призначення. Але нечітки нитки часто розтирають в волокна і ускладнюють завдання. Потім можна натирати кінчик нитки проти свічки. Нитка, як рядок, отримає міцність і однорідність і легко потрапляє в голку. Якщо немає свічок, можна натерти нитку на сухому милі. Добре працює, теж.



Наріжте тонку смужку паперу, яка досить широко впишеться в вухо для вишивання. Складіть паперову смугу навпіл. Поставте нитку з наконечником в основу паперової складки і вставте її в в вухо. І можна використовувати невеликий шматочок стрічки, з якого нитка не впаде. Просто скотчіть їх краю ниткою замість паперу і вирушайте вперед.

Р

Як видно, є багато способів впоратися з поставленим завданням, незважаючи на поганий зір і різну товщину ниток. Не знаючи ці методи, я завжди спробував вирізати кінчик нитки рівномірно, і не сльозити його руками. Так волокни не зупиняли мене з ниток голки. В цілому існують спеціальні голки з вушкою у вигляді щіпки. Зверху очей не весь, допомагає без зусиль нитка в голку, не проціджуючи очі. Як використовувати його?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное