У холодильнику приховуємо пару банок часникової пасти, що допомагає щодня.

Часто буває, що стіл вже встановлений, а потім хтось забажав часнику. Але поламайте її на зубах, очищайте, потріть її... Ви не завжди хочете отримати ваші руки брудні, а потім хуки навколо кухні. Що відбувається? Часникова паста, використання яких не знає меж: м'ясо, кришка, соуси, хлібні мазки і різноманітні салати.



часникова паста Складові
  • 250г часник
  • 2 ст.л. яблучного оцту
  • 3-4 ст. оливкової олії
  • гілка


Підготовка
  1. Зробіть невеликий стерильний баночок і часник.
    Р

  2. Чистіть часник з лушпиння. Позбутися від пошкоджених фрагментів.


  3. Надішліть часник в чашу блендера. Додати вершкове масло, оцет і кріп.


  4. В'язкість.
    7545634

  5. Залийте банку часниковою пастою. Залийте вершкове масло зверху і відправте пасту на холодильник.


  6. Тепер для того, щоб додати трохи вогню на блюдо, потрібно просто відкрити холодильник.



    Зберігати таку пасту в холодильнику протягом декількох місяців без проблем, якщо ви не сходження на неї брудною ложкою. Я не думаю, що це займе багато часу. Ми зазвичай їсти його раніше.





Тепер вийняти перегноту чорного хліба, розмариньте його тонким шаром вершкового масла, потім додайте буквально половину чайної ложки часникової пасти, скибочку томата і тонку скибочку замороженої кришки. Смачні та успішні кулінарні експерименти!

Цибулю і часник є одним з найбільш доступних і одночасно найбільш корисних для здоров'я людини продуктів. Щоб мати ароматні і свіжі голови овочів на руці цілий рік, потрібно знати, як зберігати їх в домашніх умовах взимку. У нашій статті ми обговорюємо декілька поширених способів зберігання, які ми будемо обговорювати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное