Читання поломитися з хорошою людиною, не бачити дочку і мати

Не кожна жінка вирішить шлюбй І це абсолютно нормально, тому що один спосіб або інший ви повинні взяти участь в виховання дитини, що хтось інший. І він і інші родичі можуть викликати кварелі і непорозуміння. Проблемою героїні нашої поточної історії Алла. Чи готова вона змащувати чоловіка, який вже має дитину, читати далі в статті.



Я розлучився і син, який 7 років. Ми живемо в 2-кімнатній квартирі разом. Не довге тому мій новий хлопець переїхав. Він залишив свою квартиру до своєї колишньої дружини і 5-річної дочки.



З У мене є дитина з мого першого шлюбу, дочка Антона мене не була. Я знав, що він активно брав участь у її виховання, часто побачив її і допоміг фінансово. Я хотів, що він не забув, що батько було. Але в деякій точці перетинається всі межі.

Одного разу Антон прийшов додому не тільки, але з маленькою Абатою. І виявилося, що мама мала невідкладну справу, і мати Антона не могла б взяти її на ніч. Звісно, я не кинув чоловіка і дочку на вулиці. Після цього дівчина почала приходити до нас частіше.



Я не хотів, щоб бути чесною. По-перше, це все ще досить мало, тому потрібно шукати після нього. По-друге, Не їсти все, не завжди обійми і міг збивати. Я не хочу, щоб мій син був, навіть якщо він був старшим, ніж його.

А потім з’явились, що в квартирі з’явилася матері Антона. З точки зору здоров'я вона не могла б взяти її онука на довгий час. Тому Вера Олександрівна вирішила, що вона могла відвідати нас, коли Абата відвідує нас. Це без попередження.

Антон колись приніс у п'ятницю вночі. Я взяв сина до моєї матері, тому що я хотів відпочивати день і витрачати його на тишу. Тільки я запитав Антона, «Будь ласка, коли ви опинилися вранці, граючи в іншій кімнаті, щоб я можу спати.» Не робіть ніяких шумів, будь ласка.



Я зажадав занадто багато? Виявилося, що це було, тому що саме 7 ранку, мати Антона ламала в свою кімнату і занурила в всю кімнату: «Алочка, де ваш блендер?» Я хочу, щоб наша дитина зробила свіжі млинці з варенням. Я зробив себе, полуниця!

Ось коли мій терпіння вийшов. Я попросив Антона залишити, мати і дочку. Я хочу відпочивати. Леся Alexandrovna fry pancakes для її granddaughter в домашніх умовах! Бог, я не маю блендера!



У будь-якому випадку вони залишалися. А коли Антон повернувся, він сказав, що нам потрібно говорити серйозно. Я думав, що він хотів розбити після бою на ніч. Але він, навпаки, сказав, що він хотів би правити наших відносин: «Чи не забереш мене?» Я хочу бути однією з великих і дружніх сімей! ?

Я просто не знаю, якщо я хочу більше. Як я уявляю, що чекає мене, коли ми одружилися, це стає погано. Я впевнений, що мама Антона буде думати, що вона тепер може запустити свою квартиру, як вона працює вдома. Не потрібно нічого! Я думаю, що я збираю чоловіка, щоб не бачити своєї сім'ї. Але це океї, правда?

Кожен з нас має право на особистий простір. І якщо хтось інший загиблий на нього, це не нормально і це не повинно бути. Тому реакція Алла досить чітка і очевидна. Проблема полягає в тому, що вона не здаватися готовому маррі чоловіка з дитиною. Це величезна відповідальність, що обидва дружини будуть ведмеді.



Алла повинна поговорити з Антоном і подивитися, що він думає про це. Можливо, її страхи є в ваговому стані і вони можуть псувати відносини? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное