Як вибрати між догляду за старими батьками та заробками для дітей

Невідкладна доля іноді буває жінкам. У пошуках кращого життя вони мастурбаціяДля годування сім'ї або покупки будинку. Іноді обставини є настільки складними, що ви повинні зробити вибір. Будь ласка, зв'яжіться з нами У житті героїні цієї історії виникла досить складна ситуація.



Такий неоднозначний і досить образливий сюжет поділився одним другом. Ромашка Галина працює в Італії близько 7 років. Голова сім'ї в один раз здійснювала молода жінка і залишила сім'ю, залишаючи Галину з двома дочками до милості долі. Жінка, яка Вона була глибоко зраджена. Мій чоловік, але проблеми не закінчилися.



На роботі виплачено мало, піднявши дітей складніше. Галя розуміла, що дівчата потребують не тільки корму, плаття та взуття. Незабаром вони будуть випускатися з школи і буде потрібно отримати вищу освіту, допомогти з весіллями, житлом. Ці думки прослухали жінку. Але її друг Іванна прийшов на допомогу. Іванка працювала в Італії протягом декількох років, тому вона запропонувала їй другу спробу.

Галина довіра в освіті дівчат Мої батьки і я пішов на роботу. Варто сказати, що ця ідея не була занадто любила її старша сестра Марина. Жінка вірила, що Галя чинила світло, коли вона залишила дочку батькам. Це відходи. Не тільки потрібно годувати себе, але є ще два роти.

2254840

Галя знала, що вона не була щаслива, що дівчата переїхали з батьками. А хто може залишити своїх дітей? Моя сестра ніколи не була особливою любов'ю для дівчат. Проживала в будинку чоловіка з дітьми. А батьки приймали онуки як своїх дітей і пообіцяли, щоб вони не знаходилися з ними.



Наскільки життєдіяльне життя Галина працювала невтомно. Я намагався подбати про літню пара. Старі люди дуже приєднані до Гали. Це не може допомогти, але помітити сина пари, що він найняв Галію за роботу. Він заплатив щедрому жінці, бо у нього була невелика стоматологічна клініка. Галя надіслала майже всі гроші її матері і батька. Ті, які спробували. доляй Вони провели щось на дівчат, врятували для них щось для вивчення, зберігали щось для себе, як Галина сказала.

Пройшов час. Дочка Галини виросла. Випускники університету. Перший одружений молодший Маша, а потім старший Катерина. Галя дійсно хотів допомогти дівчатам з житлом. Але сталося нещастя. Я впав і пішов у світ ще один старий Павло, для кого суд Галя. Не вдалося втратити і скоро він загинув. Галя знову зіткнулася з вибором. Проживання в Італії, а потім шукати іншу роботу? Або поверніть додому, залишатися з сім'єю, відновити трохи від такого страху?



Складна доля звичайного працівника Галя все одно вирішила відвідати її родину. Але потім один телефонний дзвінок змінив плани. Її сестра Марина називається. Вона безпосередньо розповіла Гала, що вона перемістила в будинок батьків. Життя з чоловіком вирушає і тепер вона живе з батьками. Вона зажадала, що Галина офіційно відмовилася від будинку, бо вона не з'явилася на дачі майже 10 років. Я впевнений, що я знайшов когось в Італії.

р.

Заспокійливий, Галя. Вона була в режимі реального удару.й Її батьки не розповідали про те, що Марина була насправді забрана в їх будинку. Будинок, в якому Галя інвестувала багато грошей. З очікуванням, що вона буде мати кудись, щоб повернутись в разі чогось. Галина розповіла Марина, що вона не збиралася відмовитися від батьківського дому. Ситуація в сім'ї не найспокійніша. Хто отримує його? Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное