Конфесія найгіршого світу

Чи можливо ви думаєте, що дружба з екс-маном? І варто самооцінювати жінку після розбиття любовних відносин, які згодні дружбу з екзаменом?

Наша героїня сьогодні вважає, що дружба між колишніми любителями є справжньою утопією. Ми ділимося своїми думками і з нетерпінням чекаю на це!

Дружба з ексою я страшний, і що підходить мені. Я ніколи не розумію людей, які, після розірвання любові, прагнуть створити дружбу. Для мене всі ці суботу ночі над чашкою кави і говорять про поточні партнери з екс-любителем є окремий вид масохизму.

р.

Я ніколи не хотів би стежити за життям екс в соціальних мережах або мати розмови з серцем на телефоні про те, які плани він має для майбутнього з новою пристрастю. Я ніколи не був призначений для репродукції з тим, хто, після тисяч повідомлень з текстом «Я люблю тебе», просто взяв і відмовив цих слів.

Р

Коли я залишаю чоловіка, я віддаю перевагу спалювати всі мости. Видалити фотографії, позбутися від подарунків, навіть перервувати контакти з взаємними знайомствами, якщо вони близькі друзі.



В основному, я робимо все, що гарячі дівчата з підліткового ТВ шоу. І дивно, що це допомагає мені.

Радіологічний розбиття Я думаю багато про те, чому я реагую так гостро до розриву. І я прийшов до висновку, що всі несправності мого зайвого фокусу на моєму партнерові. Це, я завжди намагаюся зберегти відносини до останнього, навіть якщо інший людина більше не потребує. Я намагаюся отримати в нижній частині проблеми, щоб створити діалог, зрозуміти почуття і так далі. І це все дуже виснажливе.



Так в кінці дня, руки краплини, і я не хочу ставити в найменші зусилля. Так, коли зв'язок закінчується, я просто нехай людина йде. Я витрачав на неї багато внутрішніх ресурсів.

р.

Іноді я думаю, що я хотів би змінити свою поведінку один день. Можливо, варто намагатися трохи менше підключитися до партнера, який не зацікавлений в цьому, а потім розбити його не здавалося б, так трагію мені? Можливо, один день я зможу залишатися другом для когось, з яким ми зв'язали перед поломкою? Хто знає...

У той же час я буду слідувати за спробою і-true плану – з'їсти смарагу з моїми улюбленими солодощами перед телевізором і відновити свою внутрішню силу до одного дня, надходити в більш гармонійні і зрілі стосунки.



Ви коли-небудь були в зв'язку з вами? Чому ви думаєте, що люди намагаються зберегти дружбу з ким-небудь, вони не можуть будувати відносини?

Відчуйте, щоб поділитися думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное