Пальці закриті, не сирники, хоча в них немає сиру

Я довго не їсти молоко. Але моя любов до свіжих і ароматних млинців є дуже великим для мене, щоб відмовитися від делікатесів. Я шукаю щось дуже гідне. млинцій Я спробував і змінив різні варіанти. І я нарешті готовий поділитися з вами, що я зробив. Сьогодні Я покажу вам, як зробити сирники з тофу, які називають «Топнікі»!



Рецепти без сиру Відразу я кажу, що кількість інгредієнтів в цьому рецепті призначена для однієї серцевої частини. Виявляється 5 дрібних млинців, які ідеально підходять як сніданок. До них можна додати будь-які верхівки та фрукти. Наприклад, варення, конденсована або арахісова паста. Пальці добре!

інгредієнти
  • 100-120г тфу
  • 1 невеликий банан
  • 15г кокосового або звичайного згущеного молока
  • 35г цільнозернові вівсяні пластівці
  • 25г родзинки
  • 0,5 ч.л. лимонного соку
  • оливкова олія




Етапи підготовки
  1. Отже, перш за все, замочити родзинки в окропі і подрібнити вівсяну в каву болгарку. Замість цього можна використовувати вівсяне борошно або будь-яке інше борошно. Але я не рекомендую шліфувати на білому пшеничному борошні. Краще всього використовувати в цілому зерно аналоги.



  2. Далі в мисці блендера, натерти до кашаподібного стану тофу і банана. Потім додайте конденсований, лимонний сік і знову збийте масу. На цьому етапі можна використовувати будь-який солодовик або зробити без нього. Вважайтеся, що банан також додасть солодкості та смаку сирцюванню. Решта ароматів можна регулювати на волі.



  3. Змішайте масу з подрібненим вівсом. Потім зливають родзинки через сито і злегка висихають серветкою для видалення зайвої вологи. Додайте родзинки до тонізуючого тесту. Стирайте масу ретельно.



  4. Зігрівайте каструлю, додавши до неї рослинне масло. Я використовую оливкову. Вологі руки роблять млинці правого розміру для вас. Наприклад, мені подобається зробити тофніки невеликими. З цієї кількості тіста, у мене є 5 маленьких млинців.



  5. Посмажувати тофнік з двох сторін до золотистої скоринки. Дядько!


Такі тофніки є прикладом відмінного збалансованого харчування. У цій порції 471 калорій, 18.5 г білка, 14.6 г жиру і 66.7 г вуглеводів. Поповнення делікатесу з деякими фруктами, горіхами і начинкою, якщо ви хочете, щоб блюдо стала ще більш насиченою і поживною.

р.

Тофу - популярна їжа серед вегетаріанців і веганів. Однак не всі люблять свій смак. Тому часто мариновані і додають в інші готові страви. Я думаю, що це млинці Найкращий спосіб зробити це, якщо ви хочете познайомитися з тофу і включити його в свій раціон.

Сир Тофу можна зробити самостійно. Детальні інструкції для цього процесу можна знайти тут.



Якщо ви вирішили приготувати тофніки за моїм рецептом, обов'язково поділитися враженнями в коментарях. Я дуже хочу знати, якщо вам сподобався посуд. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное