Як поганий - молодий 40-річної матері

Як пробутися у дитини бажання незалежності? Що потрібно зробити, щоб підняти сина як справжній чоловік? І найголовніше, варто допомогти дорослим дітям вирішувати проблеми з побутовою діяльністю?

Ви можете знайти відповіді на всі ці питання прямо тут і зараз!

Моя мама-в-одному одружився дуже рано. Уже у віці 18 років Маргарита Олегівна стала матір’ю і навчалася впоратися з усім, бо не чекала допомоги батькам. Він був чоловіком Ніколаї (Діма батько). Незабаром після його народження, його син загинув. Так Маргот мав швидко адаптуватися до обставин і якось виходить з ситуації. Яка вона закінчилася...



У матері-в-праві також прийнято рішення про затримання бажання незалежності у сина. Вона зробила все для дорослого Dima може міцно стояти на ногах і впевнено ходити в доросле життя.



З одного боку я вдячний їй за це. У мене є ідеальний чоловік, який ви можете тільки мріяти. Я ніколи не зустрівся з більш відповідальною і люблячою людиною.

93115968

Але, з іншого боку, болить мене, що мій мати-в-право не показує інтерес до нашого життя. Ми вітаємо Вас з святами та сидимо разом з онуками. На все інше, вона має одну відповідь: «Я якось змогла самостійно, ви теж можете...»

Р

Я не пам'ятаю своїх батьків, вони загинув, коли я був тільки 3 роки. Я сподівався, що один день я був у великій сім'ї, де кожен буде стояти один одному і завжди бути там. На жаль, я сподівався знайти підтримку і підтримку, які були відсутні в сім'ї чоловіка. Але це не сталося.

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Вона живе своїм життям і не думають про все. Скажіть, що в той час як і раніше молодий і красивий, буде насолоджуватися кожен день в повній мірі. Що стосується обов’язків матері, вона вже давно зробила її.



Вона може бути правою, але я думаю, що це працює трохи по-різному. Ви не можете зупинитися, коли дитина виростає. Я ніколи не буду допомагати батькам, коли вони приходять з віку.

Хто ти думаєш про цю історію - мати-в-право чи дочка-в-право? Як ви думаєте про хорошу матір? Не соромтесь поділитися цими коментарями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное