Після того, як знайшли, що ми придбали квартиру, родичі відразу прибули.

Як відмовляти людинуЯкщо він пов'язаний з вами? Можливо, головна проблема сімейних зв'язків є те, що близькі люди вважають, що вони можуть зробити все. Вони визначають, коли вони можуть порушувати чужі особисті кордони. І іноді вони забувають про своє існування: “Чому, що?” Ми пов'язані!

3610Р. 4200Р.

Звичайно, відносно родича при непарних коефіцієнтах. Один спосіб або інший, важливо в сім'ї, щоб побудувати такі зв'язки, так що ніхто не замислюється про сидячи на шиї. Чи зможе наша поточна героїна Ірина, читати далі в статті.

Як відмовляти людину, яку я одружився відразу після закінчення навчання. Мій чоловік працював за найбільшу компанію в нашому провінційному місті. Толя часто вирушила на ділові поїздки і дійсно хотів отримати просування. У той же час ми почали економити гроші на власний будинок.

Плани змінилися, коли чоловік запропонував позицію в столичному офісі. На роботі ми обіцяємо, що вони допоможуть нам з квартирою і навіть оплатити відсоток оренди. Звісно, Тол також підняв зарплату.



Ми звернулися до нас. Я також отримав роботу в офісі, щоб ближче до нашої мрії. Іноді я взяв всі види ховання в домашніх умовах: гроші не зайві! За тривалий час ми були дуже економними, іноді навіть занурилися.

Через рік ми нарешті встигли підняти праву суму. Починався довгоочікуваний період у нашому житті. Вибираємо квартиру, ремонт, папір і т.д. Я насолоджуюся кожним моментом. Навіть для домашньої торгової ran, як свято, хоча я не можу піти покупками.



В цілому, наша родинна мрія приїхала. Звичайно, це стало відомо всім нашим родичам. Половина прокочувала губу, кажуть вони, дати їм варення. А щоб бути чесним, ми просто почали робити кінці зустрічі. Не потрібна велика партія.

Вони неспроможні родичі, але вони квіти! Коли я знаходився про квартиру, вона відразу ж здавалася і почала бурю: «Іринчик, це справа».» Наш Таня приїжджає в цей рік. Тексти пісень, а це означає: Якщо ви думаєте, що взяти її на себе трохи, поки папір і речі сортуються? Про нас



Я не розумію, що Tanya залишається з нами. До перших днів вересня, щоб вона не повернулася і вперед, не витрачала зайвих грошей на дорогу. Тільки коли почалася школа, Таня продовжує жити мирно з нами. Я запитав її безпосередньо, коли вона буде залишити. Вона відповів: "Іра, будь ласка, дайте мені час." Зробіть свій час!

Що означає «забрати час»? Я знаю, що ми пов'язані, але якщо ви думаєте про це. Я не збираюся жити під тим самим дахом протягом 5 років з людиною я зазвичай дивився не більше 2 разів на рік. Що думають? На наступний день, мій Тітка, який я назвав мене і почав мене пережити. Так само, як дарай Я кинув на вулиці Таня.



Я розумію, що оренда будинку в столиці коштує дорого. Не пропустіть свою проблему! Тепер я не знаю, що робити. Я не можу ставити Tanya з дверей і викинути її начинки з вікна. Але що робити в такому випадку, як відмовляти людину?

З редакційного офісу Brazen рідні - класичний жанр! У таких ситуаціях, ні в якому разі не варто давати стрункість і приглушення до маніпуляції родичів. Вони будуть натискати на життєздатність, репроах, бджіл. Але це не вирішує проблему.



Ірина повинна поспілкуватися з Тетяною суворо і нелегально. Те ж саме йде на неї тітка. Є висока ймовірність того, що родичі перестануть спілкуватися з героїнем. Але можливо, це найкраще?

Що б ви робили на місці головного героя історії? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное