У 23:30 ми салат з кавун, ви не будете відновлювати від нього.

Я хотів би відкрити нові смаки, тому я просто не можу пройти, коли я бачив на фото кубиках кавунної пульпи і цибулю кільця в одній чаші. Який салат з кавуном і цибулею виявився на практиці і чи варто його приготувати щодня - в нашій статті.



Салат з кавунами Інгредієнти
  • 250-300г пульпи кавун
  • 85г бринкс
  • 70г заморожених ягід
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • 1 невелика червона цибулина
  • 0,5 ст. л. бальзамічного оцту
  • 1 ч.л. рідкого меду
  • пердят
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Куб кавун м'якоть.


  2. Подаруйте ягоди блендером. Можна використовувати журавлину, малину або смородини. Натирайте через сито, щоб видалити шкіру і кістки.


  3. Залити оливковою олією, оцтом, медом в малиновий пюре. Додати сіль і перець, перемішати. До речі, отриманий ягідний соус також відмінно підійде для м'ясних і рибних страв.


  4. Зріжте червоний салат цибулю півкільцями. Поставте його в ягідний соус і залиште на маринувати протягом 10 хвилин.


  5. Зріжте бринзу.


  6. З'єднайте кубики кавуна, бринза і мариновані цибулю разом з маринадом.


  7. Прикрасити салат з листям м'яти.


  8. Бон привіт!


Ну і салат вийшов дуже цікавим. Поєднання м'якоті кавуна, соковитих цибулю і соусу совібі ви хочете спробувати знову і знову. Довгий час на столі така закуска обов'язково не лягає. І варити його в сезоні кавуна, на мій погляд, звичайно, варто.

Що робити, якщо ви опануєте всі 7 кг просто немає міцності, кавуна спійманий не дуже смачний або трохи трахнув? Відповідь на всі ці питання сьогодні у мене є одна: смузі з кавуна з ягодами і фруктами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное