Наприкінці місяця гроші на харчування виросли, чоловік поспішав вечеряти з матір'ю, не їсти скромну вечерю.

Сімейний бюджет є важливою частиною відносин між людьми, які люблять один одного. Слід обговорити заздалегідь, і обидві сторони повинні приймати рішення серйозно. І я Я даю гроші чоловікові.«Це вирішує все» не найкращий варіант. У майбутньому таке ставлення може відтворити жорстокий жарт з родиною.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. У своїх головах є родзинка для традицій, де людина заробляє і дружина забирає всю зарплату. В той час як на заході, управління грошима на високому рівні, відповідальному рівні. Можливо, ви дізнаєтеся щось з європейців.

Мій чоловік і я все ще досить молодий. Я 28, він просто перевертав тридцять. Діти, але плани. На сьогоднішній день кар’єра стала першою. Але зараз в нашому союзі я бачив деякі труднощі.

Про рік після весілля ми живемо разом. У квартирі є шахта, а точніше, батьки. Так сталося, що вони залишили країну на тривалий час, і ми займали свій житловий простір. Все було дрібно: ми складали гроші в комунальну кімнату. Продукція була придбана в свою чергу, не так само, як мені сподобалося, але це невеликі речі.



Я часто чую чоловіка, що не вистачає грошей. Зрозуміло: нещодавно приймав офіс, провів частину грошей на всі види курсів і тренінгів. Крім того, він любить харчуватися. М'ясо, свіжі овочі цілий рік - зараховуються в тренажерний зал, що означає, що їжа повинна бути на рівні. Додатково оплата приміщення та тренера.

Тому що я невеликий, я дуже їсти. Кориця, молочна, іноді курка. Але мені так звикли. Також необхідно відвідати косметолога. Не дійсно, у нас є таке домогосподарство.



Проблемні проблеми почалися порівняно недавно. Так, батьки попереджали, що вони збираються до своєї квартири, і ми хотіли б зробити загальне прибирання, і в той же час з'ясували, куди жити. Не думаю, що ми можемо орендувати квартиру в нашому віці. Це було грошей і нічого іншого.

Я мав розмову з чоловіком. Я дізнався про себе багато. По-перше, кредит або іпотечний не про це. Занадто багато відповідальності. Що, якщо один з нас втратив свою роботу або отримує хворі? Тоді всі наші гроші зникнуть як сніг влітку тепла (так, що він сказав).



Він вже послав третину своєї зарплати матері. Майже після нашого весілля. Я не знаю, і я не знаю його. Ви бачите, у них є якісь композиції, які я не потрібно знати. Тепер стало зрозуміло, що не було достатньо грошей на все.

І по-третє, він просувався на місяць. Здавалося б, що дружина повинна знати про такі хороші новини. Але, на його думку, це не стосується мене. Залізо, він почав платити матері ще більше, тому що неважливо, що зарплата, третя йде до неї. Я заробив менше, ніж це, але я тримаю більше для круп. Не вистачає!



Коли я попросив, чому частина нашого загального бюджету йде до своєї матері, поки ми не говоримо з батьками, він не відповів. Це все право. Де ми живемо? Також ударний. Ви можете, вони кажуть, орендувати квартиру в не дуже хорошій місцевості, але це дешево і є багато магазинів, і це швидше, щоб дістатися до транспорту. Так, обов'язково. Це спальна зона.

Навігація Тепер для веселої частини. Кінець місяця. Гроші, кішка кричав. Насправді, перш ніж зарплата про тиждень, але порожній гаманець вже підкаже, що мої нігті будуть в жахливому стані, користь принаймні для телефону і Інтернету, щоб оплатити ліворуч. Я прийшов додому від роботи і зробив деякі легкі очищення. Я шукав в холодильнику і розкочував м'яч.



П'єр повинен зробити щось про це. В короткий час я зняв полки всі мої запаси каша, спеції та інші нещільно. Я викопав і знайшов ковбаси, які я забув у морозильній камері. Деякі картоплі. І я зроблю з неї все. Ні, він смакує поганий, але ви можете жити. Можливість.

Мій джентльмен тут. Набридли після тренування, голодування і нещастя. Задоволення після того, як він просить вечерю. Я згорнув все, що я зробив. Печера, перлина, ковбаса. Які інші варіанти? Я не можу піти в магазин на шляху. Моє лікування Я бачу, що він отримав крок. Я запитав, якщо це була ковбаса, яку він викинути. Я відповів як це. З гранатометом, він навпіл. Я не торкнувся нічого іншого.

Але після години примушення в животі мій улюблений чоловік спіє і зліва. Вимкнено, мій мама. Добре, дружина не може зробити кашу в соку. Мама тут. Є багато грошей в її кишені.



Тепер я думаю, щоб дати йому ультиматум: Я тримаюся з батьками, вони не завадять мене. І дайте йому і матір його жити і їсти. місяць і розлучення. І ми беремо кредит, іпотеку, не піклуючись. І ми купуємо нашу квартиру. Так, у мене є. Так, дитина може чекати. Але це дії дорослих. Я не збираюся одружитися з дитиною. Період.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное