Скільки хвилин варити яйця так, щоб жовтка витікає, а білок еластичний

Зварені яйця є джерелом білків і цінних жирів для тіла, низькокалорійного продукту, який легко і швидко підготовлений. Як правильно варити яйця? Адже існує кілька способів приготувати варене яйце: м'яке варене, в сумці, варене. Важливо вчасно вгадати, щоб не перетравити жовток. Сьогодні Я покажу вам, як і скільки потрібно варити яйця, щоб отримати естетичне задоволення і відмінно варити жовток.



Спочатку, що надходить з магазину, потрібно ретельно промити яйця з посудомийною машиною або содою для дезінфекції поверхні оболонки. Яйця зберігають натурально чисті і відокремлюють від інших продуктів. І кладуть їх в холодну воду, не закипаючи води. Для запобігання розтріскування шкаралупу можна додати 1 ст. л солі до води або проколу нижньої частини яйцеклітини. Це зберігає непристойну оболонку.

р.

Після того, як вода зварилася, поверніть вогонь і відваріть яйця в залежності від того, що ви хочете. М'яке варене яйце з рідким жовтком і вареним білком варене протягом 3 хвилин. Яйця в сумці з підготовленим білком і рідким жовтком в центрі вариться протягом 3,5 хвилин. Для того, щоб яйце повністю вариться (твердо кип'ятять), необхідно варити яйця після кипіння води протягом 7-10 хвилин. За 7 хвилин жовтка буде варена, але воно буде м'яким, для 10 він сильно застигне.



По-перше, я кладаю яйця на вогонь і залиште на кухні 15 хвилин. Я завжди отримую яйце, а іноді трохи обсмажений. Я не пишаю, але я зізнаю, що соєвий соус працює чудеса з яйцями будь-якого ступеня приготування їжі, обов'язково спробуйте його раз.



Щоб легко очистити яйця від оболонки, відразу ж після варіння зануріть їх в льодову воду. До речі, якщо яйце не добре очищається, це говорить про свою свіжість. Ще один спосіб легко очистити яйця від оболонки: перед приготуванням потрібно акуратно вдарити яйце на обох кінцях так, щоб оболонка злегка тріщина.



Зварити яйця в солоній воді, це не дозволить витікати білків. Потім поставте варені яйця в лоток і залийте холодну воду в неї. Закрийте лоток кришкою і затемніть 1 хвилину. Перед очима саму оболонку відставить яйце, залишається тільки видалити яйця з лотка і з'їсти їх.

6897625

Щоб приготувати яєчний повід, вам доведеться трохи спробувати, тому що його варять в окропі без оболонки. Кухарі робіть це так: додайте оцет і посолити до кипіння води і зробіть воронку, в цей момент поламайте яйце і перемішайте воду, через 4 хвилини яйце помащене готове. Сіль надає яєчний смак, а оцет необхідний для згустки білка. Після приготування опустіть яйце в холодну воду, щоб змити оцет і зупинити процес приготування. Якщо ви коли-небудь спробували приготувати яєчну поху, ви знаєте, що перший раз це не можна зробити. Але ми прості люди, і ми знаємо пару життєвих хаків для приготування їжі.



Харчова упаковка. Отже, білок не розсіює в окропі і зберігає форму, легше взяти шматок харчової плівки, акуратно розбити яйце на ньому так, щоб жовток не витікав, засолити його. Обгорніть плівку в мішку і вставте в окропу. За 4 хвилини яєчка готова. Покладіть його на авокадо тост, зріжте його ножем і насолоджуйтеся чудово приготованим помащеним яйцем.



Ще одним кліентом життя хак є поташене яйце в ляльці. Пробити яйце в чашу. Заварити воду і засолити її. Залийте яйце в свічку і зберігайте свічку половину, опущену в воду. Коли білок згущує, занурюємо яйце в окропі і почекайте ще 2 хвилини. Діон.



Для приготування яєць використовуються спеціальні таймери. Деякі виглядають яйцеподібні і в процесі приготування показують, в якій мірі вариться яйце. Яйця можна варити не тільки на плиті, але і в мікрохвильовці і навіть в мультиварці. Який улюблений яєчний посуд?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное