Випробування матері, яке виявилося, що

«Я ще не можу вірити, що мій чоловік виявився порожнім!» Коли мова йде про чужу квартиру, очікування і реальність дуже часто не збігаються. Ви сподіваєтесь на одне, і ви закінчите щось абсолютно різне. Але це заслуговує? Сьогодні ми запрошуємо вас відповісти на це питання, прочитавши історію з життя Людмила.



Після весілля мій чоловік і я практично відразу купила 1-кімнатна квартира. Ми приїхали до нас, і 3 роки пізніше я подарував близнюки. Звісно, практично неможливо жити п'ять в одному.

Моя мама-в-одному побачила, наскільки важко було для нас і запропоновано змінити будинки. У той час вона була жити окремо в 3-х кімнатна квартира і не була на всіх проти неї. Згідно з документами, вони вирішили не змінити нічого, щоб не потрапити в паперову роботу. Довгий за 11 років.



За цей час в сім'ї з'явилася ще одна дочка. У нас було достатньо місця, але я бажав більшу квартиру. Але мій мати-в-право сказав нам, чому нам потрібен новий будинок, якщо ми вже маємо власний великий траншей.

Кілька років тому мій мама дізнався, що вона мала невиліковне захворювання. Не знаю, що вона повинна жити. Але зараз вона потребує постійного догляду. Моя жінка знає, що вона може залишити в будь-який час. Так я відразу зробив звістку про те, що її квартира отримає нас.



Чоловік допоміг мамі, але частіше це була фінансова допомога. І дав гроші за наркотики, а в санаторії. Мати-в-одному, тільки син і його niece. Коли вона дізналася про хворобу, вона почала приходити до неї матері-завжди частіше, залишатися в будинку на ніч. Потім вона купила блендер і інші побутові прилади з яких причин.

Але більшість всіх нас здивували, коли ми дізналися, що Оля приніс цуценю в будинок. Вона пояснила, що Альбіна завжди мріяла про собаку. Як, якщо не зараз? З радістю, що хтось шукав після своєї матері, але він не завжди розумів своїх дій.

Після цілого року прогресивної хвороби, мою матір'ю залишили нас. Він не може відновити протягом тривалого часу. І після місяця ми дізналися, що в волю матері-все про нас не слово. Вона залишила свою 3-кімнатну квартиру на її niece.

р.

Уявіть, що наша родина була! Звичайно, ми зверталися, але є підозра, що це не буде працювати. niece має всі підстави для легально отримати квартиру і виграти справу.



Я не знаю, що робити зараз. Є шість з нас, як ми вписуємо в одному? Хочу жити в маленькій квартирі, особливо коли у вас є багато дітей. Я не розумію, чому мій мама-в-право зробив це до сина і онуків. Ми витрачали стільки грошей на неї і давали так багато зусиль. Який результат? Я ще не можу вірити, що мій чоловік виявився нічого!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Очевидно, що в терміналі хвора жінка потребує ретельного догляду і догляду. Її син не дала їй, думають, що лише матеріальна допомога буде достатньо. Але niece, навпаки, подбали про тітка до останнього. Ми ніколи не знаємо своїх справжніх мотивів. Однак це не змінює те, що жінка може покладатися на неї.



Можливо, головна проблема полягає в тому, що мати-в-право не попередила своїх близьких, які вона змінила її розум. Можливо, вона боїться тиску від сина і дочки-в-прави. У зв'язку з вимогою Людмила, це може статися.

Хто ти на тебе? Ви вважаєте, що ваша мама повинна залишити свою квартиру до сина і його сім'ї? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное