Олександр Ширвіндт розповів про сучасні студенти, які звикли їх ігнорувати

Сьогодні студенти дуже відрізняються від попередніх поколінь через їх впевненість. На вимогу батьків, які вважають, що людина повинна мати диплом вищої освіти.



Я пам'ятаю мій перший рік, коли він був вчора. У нас була невелика група. Багато однокласників приїхали з районів сором'язливі. Ми навчилися говорити далі. Я пам'ятаю викладачів, які говорять про куратора, «Не будемо говорити про тебе». Ми навчимося говорити, поговорити про себе. Повільно, ми стали більш впевненими, що більше не боїмося поділитися думками. Мова стала більш чіткою, більш переконливою, зникла параситичні слова.



Ми любимо наші викладачі дуже багато. У будь-якому відділі, який з тих пір хотів би поставити якомога більше знань, як це можливо, в голову кожного студента. Наші студенти Зателефонуйте на килим до декану, простягайте за неповагу вчителя. Ми повинні мати англійську пара в суботу. Кілька студентів захворіли, решта не прийшла до пари без попередження вчителя.



Викладач Наталія Сержевна, яка мала дві молоді діти, прийшла в суботу як чесна людина і була в шоку. Вона писала звіт, звісно, для якого були всі рефріловані. Це все ще сором'язлива, але ми хочемо, щоб зашкодити її? Про те, що дитина чекала. Коли вони були в коледжі?



Олександр Ширвіндт - радянський актор, викладач, письменник був розчарований в поточному генерації один раз і назавжди. Він впевнений, що студенти не навчаються нічого зараз, вони занадто звільнені і рогатні. Чи є вони випадання знань після закінчення? І всі ці люди будуть одним днем стати вчителями і лікарями, будівельниками. Що таке майбутнє дистанційної освіти? Коли А. Ширвіндт розповів про сучасні студенти, він не вибирав слів, але сказав все, якби це було в духі.



Яка різниця між 1950-х років і сьогоднішніми студентами? В Інституті Щукіна я викладаю понад 60 років. Перед цим 18-річним Бамбом довелося гасити перші два роки. Тепер вони приходять, вже порушуючи рекламу для Віагра і колодок, і наше завдання тепер, навпаки, щоб завоювати їх. Все інше - сиськи, ноги, ас, очі - це те ж саме.



Ще одне, що вони сірі, вони нічого не знають. Один день Юрочка Яковлєв увійшла до школи для власного бізнесу. Сісти в лобі. І все це панка летить, боляче його. Я кладаю курс і кіптяву: "Що ви робите?" Коли я навчався, народний артист Михайло Федорович Астангов прийшов до школи. Так ми випустили з школи і виїхали, щоб подивитися на нього. А тут сидить великий російський актор Яковлев, і ви не помітили, кинуте минуле! І одна дівчина, крітинг, сказав: "Ви не сказали нам нічого!" Про свої зустрічі з Meyerhold Про нас Це не жарт, це їх рівень знань.



Після того, як люди, які не досягли знань і отримали диплом, що проходить через сотні безсонних ночей і роте навчання. Інститут пройшов вступний іспит або його не вдалося. Студент, який вступив в медичний інститут, щиро хотів врятувати життя, служити батьківщиною, бути корисним для суспільства. І тепер вони вступають в університет за платним відділом, навчаються для трьох і допускають, що вони не мають власної безкоштовної волі, але тому що їх батьки платять за них. Чи не це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное