Я не відходив час подрібнення овочевих салатів, я роблю справжню томатну страву.

Смішні томати під тим, що засмічення фантазії є слабкістю. Рецепт старий, перевірений часом, але раптом ви забули його або не знаєте його. Так швидко читати, а потім почати готувати. Я впевнений, що ваша сім'я буде виглядати таким простим, але ароматним і Закускай

Сьогодні видання. "Сайт" Насолоджуйтеся смачними стравами. маринований з кропом. Не можна відірвати!



Помідори з кріповими інгредієнтами
  • 500-600г томати
  • 1 ст.л. рафінованої рослинної олії
  • 1 ст.л. нерафінованої рослинної олії
  • 5-6 зубів. Кошик
  • 0,5 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 50 мл води
  • 25мл оцет
  • лялька


Підготовка
  1. Краще вибрати стиглі, м'ясні і солодкі помідори. Промийте їх і наріжте на скибочки. Можна мати кільця, але скибочки краще за смаком.



  2. Вирізати кропу дрібно. Замість кріплень можна взяти петрушки або cilantro. А ще раз, з кріпом, виходить тастер і більш ароматний. р.



  3. Для марка У зручному контейнері перемішайте цукор сіллю. Залийте воду і додайте оцет. Стирайте до повного розчинення солі і цукру. доб.



  4. Дрібно прорізати або пропустити через прес часник, а також додати його в чашу до маринаду. Додайте рафіновану і нерафіновану соняшникову олію. А можна просто замінити соняшник 2 столові ложки оливкової олії. Дуже добре. Стирайте все разом.



  5. Покласти помідори в пластикову ємність, посипати їх зеленню і залити маринадом. Якщо є багато помідорів або контейнера вузька, але висока, можна викласти помідори з шарами зелені. В холодильнику на 60 хвилин поставте снеку. Періодично варто перемішати, щоб всі помідори добре мариновані. Бон привіт!







Редакційна колегія Також я пропоную ознайомитися з рецептом запобіжної закуски «Пеперові помідори». Це смачно! Особливо коли томати в сезоні.



Ця закуска, на мій погляд, є набагато більше смачній На шляху, замість цукру, можна додати мед до нього!

Навіть помідори з кріпом можна приготувати наступним чином: помідори добре промивають і роблять 2 розрізи діагонально в них. Поставте їх в контейнер. Додайте 0,5 столову ложку солі і цукру, а також пакет зрізаного кропу, 3-4 зубчики подрібненого часнику. Закрийте контейнер і добре промийте його.

Після дня в холодильнику томати будуть готові їсти. Дуже смачний, я дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное